Hoi! Afgelopen maandag heb ik helaas een miskraam gehad. Ik heb 2 dagen flink bloedverlies gehad en daarna voornamelijk bruine slijmachtige afscheiding. Maar nu komt het, het slijmige dat blijft. Is dat normaal? Hoort dat nog bij het schoonmaken van de baarmoeder? Of is er al een eisprong in aantocht?? Alvast bedankt voor je antwoord! Xx
Ik heb zondag een miskraam gehad en heb op dit moment ook nog last van bruin slijm. Vorige keer net zo, een paar dagen bloed en daarna bruin slijm wat steeds minder wordt. Bij mij is er in ieder geval nog geen eisprong in aantocht (mijn temperatuur is nog niet helemaal gezakt), het kan zomaar langer duren dan normaal. Sterkte!
Bedankt voor je reactie. Sterkte nog! Zie dat dit je derde is, heftig! Is er een oorzaak gevonden bij je? Of is dat nog niet onderzocht?
Nee, dit is de 2e miskraam. Ik krijg nog onderzoeken (als deze miskraam helemaal achter de rug is), maar de kans is groot dat er niets uit komt.