Kent iemand dit? Ik mag voor de kerst (jaja, nu al) een cadeau uitzoeken en dit staat er ook bij. Lijkt mij wel handig, maar wat kun je er allemaal in stomen? Ook wel aardappelen en gewoon wat groente met vlees? Scheelt me kooktijd wanneer ik thuiskom . BK Slowcooker Zwart Pannen BK Nonplusultra.nl
Dat heeft een vriendin van mij ook. Zij gebruikt hem regelmatig, maar vind het niet echt tijdbesparend. Wel een leuk kerstcadeau!
Ik heb hem niet maar lijkt me wel een leuk ding. Heb wat recepten gevonden.: Recepten voor de slowcooker - Recepten van Allrecipes Slowcooker recepten op Smulweb.nl
Nee dat snap ik, maar volgens mij ging het firegirl er om dat alles in 1 pan klaar te maken is. Dus je stapelt de lagen (aardappels, vlees, en groente) rauw op elkaar. Daarna gooi je het in de oven en heb je er geen omkijken meer naar. Dus ja dan is het tijdbesparend inderdaad ook al doet ie er wat langer over om het te garen.
Wij hebben hem wel. Vorig jaar als kerstcadeau uitgezocht. We gebruiken hem meestal als vervanger van de romertopf. Meestal kippetje, aarappeltjes en groenten. Het staat 90 minuten in de over (het gaat dus slow) maar tis wel lekker. Denk niet dat ik zou kopen, maar vind het wel een echt leuk kerstcadeau!
Wij hebben hem ook, ideaal ding. Eigenlijk kan alles er in: vlees, vis, groenten, etc. Een erg lekker recept is verschillende gesneden groenten met gesneden rundervinken en een half flesje donker bier erdoor. (nu met de zwangerschap helaas niet meer gegeten, haha) Alles wordt lekker mals en sappig en het is een kwestie van ingredienten snijden, erin gooien, beetje vocht erbij (water, boullion) en 60 tot 90 minuten in de oven.
Ok, dat klinkt goed! Maar dan is het eten wel altijd allemaal gezamenlijk zeg maar toch? Of kun je het dan nog wel apart opdienen?