ik las hier op het forum bij iemand dat ze een angelsound had gehuurd. maar ik weet niet meer wie dat was. weet iemand toevallig waar je die dingen dan kan huren?
Je mag de mijne wel huren, maar als ik m nodig heb, moet je m ff komen brengen en dan mag je hem weer meenemen hihi
hey ik denk dat je net zo goed 1 kan kopen voor 40 euro bij de kijkshop hoor.denk dat huren duurder is
Hier kan je ze huren: http://www.bellytalk.nl/ Kost 29 euro per maand, volgens mij komen er ook nog 8 euro verzendkosten bij. Voordat geld kan je beter 1tje kopen. Op marktplaats, en hier op de site bij 'te koop aangeboden', worden ze ook vaak aangeboden.
Volgens mij ben je in de war met een doppler? Zo'n ding die ze ook bij de verloskundige hebben. Die kan je wel huren. Een angelsounds volgens mij niet.
en wat is dan het verschil tussen een angelsound en een doppler? @mamakitty. als je nou dichtbij woonde haha. maar ja friesland - brabant is een beetje te ver. ik zie dat ik 1 dag langer zwanger ben dan jou. spannend. 2 maart ben jij dus uitgerekend of niet. liefs mij
ja meis, we zitten beide bij de maart 2009 mama's hihi Angelsound is een soort simpele doppler, kijk maar eens op google
@mamakitty ja ik had je bij de maartmama's al een paar keer voorbij zien komen. maar ik ben 1 maart uitgerekend en jij 2 maart. ik krijg een meisje en jij een jongen hihi. liefs mij ik zal wel ff op google kijken wat het verschil is tussen de doppler en angelsound
haha ja idd is goed joh...maar een angelsounds huren zou ik niet doen. Via marktplaats (of hier) heb je ze 2e hands ook wel.