Heb even een misschien wel rare vraag. Zijn er meiden die de eisprong gevoeld hebben en toen geklust hebben en meteen het gevoel hadden dat het raak was en daarna ook zwanger bleken te zijn?Kan het zijn dat je de bevruchting ook voelt onderin je buik?We hebben gisteren geklust en had gisteren ook (volgens mij) vruchtbaar slijm.Nu was vanochtend mijn temp ineens lager en heb ik een trekkend gevoel onderin mijn buik.Dus vandaar ff deze vraag en hoop dat iemand hier wat over weet!
Ik denk dat het je ei is wat je voelt. Je voelt het niet als het eitje bevrucht wordt en de innesteling is pas over een paar dagen. Voor de zekerheid vandaag ook nog maar even klussen.
Ik had wel het gevoel na het seksen van, als het gelukt is, dan is het nu geweest. Snap je het? Ik leg t niet echt duidelijk uit, sorry. We keken elkaar ook zo aan van dat we het beiden wisten... heel raar.... Succes!
Ik heb helemaal niets gevoeld. Enkel gedacht dat het alleen maar heel mooi zou zijn als ik op 30 nov bevrucht zou worden.
Ik snap het zeker. En ik geloof daar eerlijk gezegd ook wel in ja. Dus wie weet...is dit de gelukstreffer geweest meid! ik gun het je in ieder geval van harte.
Oh, haha...zie nu pas dat je al zwanger bent. Sorry, stom van me. Van harte gefeliciteerd meid! Enne, zie je wel..... dat hele diepe gevoel (op zielsniveau) dat liegt niet.
Ik wist het bij onze jongste ook gelijk na het sexen Of beter gezegd , tijdens het sexen dacht ik al : nu is mijn kindje in de maak En idd 2 weken later bleek ik ook echt zwanger te zijn . Ons meisje is inmiddels 2 jaar , 2 maanden en 8 dagen Groetjes Joyce
Ik hoop dat het dan ook raak is deze keer!Heb zo'n ander gevoel nu na de sex... We zullen zien.Afwachten maar weer...
Ik heb hier nu juist het gevoel dat het niet raak is terwijl ik dat de eerste dagen na de eisprong wel had... Erg raar allemaal
ik geloof niet dat je de bevruchting kunt voelen, dat is alleen onder een microscoop te bekijken laat staan te voelen. wel geloof ik dat je intuitief kunt weten dat het raak is. Ik had het juist omgekeerd. ik had de maanden ervoor zoiets van het is raak, en de desbetreffende maand geen symptomen en eigenlijk gedacht dat het niet raak was. puur uit gewoonte een testje gedaan en hopla!
Ik had de vorige ronde erg het gevoel dat het raak was, maar wat kan je geest je lichaam voor de gek houden! Ik geloof pas dat ik zwanger ben als ik een positieve test in handen heb.
Daar heb je gelijk in Willes!Had eerst wel meteen een goed gevoel,alhoewel dat nu af begint te nemen.We zien het wel.Nog even geduld...Pff,wat is dat wachten steeds vreselijk
hoi, Ik had niet het gevoel "het is nu raak" sterker nog ik was er op voorhand van uitgegaan dat ik gewoon ongesteld zou worden... totdat ik 1e kerstdag niet ongesteld werdt.... Maar ik hoop voor jou dat het idd "raak" is! Veel liefs,
Nou ik zal je nog iets 'gekkers' vertellen. Toen mijn vriend en ik 'bezig' waren schoot er ineens door m'n hoofd 'ik ben zwanger'.. Dat heb ik hem direct erna verteld. Vond het zo bizar hoe dat zo door m'n hoofd klonk en ik kon het niet plaatsen waarom ik dat nou zo ineens dacht. Want ik was natuurlijk op dat moment met hele andere dingen bezig haha Nu weet ik van mezelf dat ik 'helderwetend' (heldervoelend) ben, en ik wel vaker dingen gewoon weet, en op voorhand dingen al weet. Maar eigenlijk wist ik het dus al, maar dat weet je pas achteraf, want hoe kan je nou dingen weten voor iets gebeurd? Maar toch heb ik dat. En tja, 4 weken later positief getest! Toch wel bizar he?
@Jee Ik hoop zo voor je dat het raak is. Ik duim echt heel erg hard voor je mee. Ik heb vanochtend getest, een dag voor mn NOD, ik hield het gewoon niet meer en zie het resultaat. Ik kan het wel van de daken schreeuwen. Meid, heel veel suc6 en ik hoop zo voor je dat het deze ronde raak is voor je! Liefs Joyce