eey heb een klein vraagje ik heb van me buurvrouw 2pakken bambix zuigelingenmelk gehad maar nu staat er op het pak als datum maart 2010 maar allebei de verpakkingen zitten nog dicht kan ik het dan nog geven????
thnxs ja me vriend en ik zeiden al tegen elkaar van: die verdwijnen morgen in de kliko maar dacht: omdat het nog dicht is vraag ik het kon niks via google vinden namelijk
ik denk dat het nog wel kan, de tht datum betekend niet dat het een dag later ineens niet meer goed is. en anders zou je altijd nog bambix kunnen mailen voor de zekerheid.
Helemaal eens met Dirksmama, ik zou het echt absoluut niet doen! Moet er niet aan denken dat die kunstvoeding dus idd niet goed meer is en de kleine er hardstikke ziek van word. Heel lief van de buurvrouw, maaruh, heel lekker voor de container zou ik zeggen ! Maar 1 dag of zeker 2 maanden, we zitten immers zo goed als in juni, dat is toch wel een heel groot verschil. Zeker als het gaat om kunstvoeding voor een baby die nog maar 'net' geboren is!