Zijn er hier nog meer mensen die een zwangerschap met stuitligging en een zwangerschap zonder stuitligging hebben gehad? Ik ben heel benieuwd naar de ervaringen kwa kwaaltjes. Heb je met een stuitligging juist meer of minder kwaaltjes gehad? Of is er geen verschil? Ligt de kleine ook hoger in een stuit? Zelf merk ik nog niet zo heel veel verschil namelijk (ik heb nog 2 kids die niet in een stuit lagen). Ik ben ook nog maar 28 weken maar ben benieuwd mocht de kleine zo blijven liggen wat dan evt. de voor en nadelen tijdens de zwangerschap zijn.
Ja ik..... De eerste lag gewoon, de tweede in een stuit, de derde ook gewoon en nu weer een stuit.... Wat zwangerschap betreft vind ik de kwaaltjes hetzelfde, alleen op het laatst dan voel je meer aan de zijkant trappelen (onvolkomen stuit) Tenminste dat is mijn ervaring... Maar je kindje kan nog draaien hoor, bij mij staat al vast dat ik voor de stuitbevalling in het ziekenhuis ga.... Succes!
Bedn ook wel benieuwd heb t idee dat de mijn zijn voorkeurshouding nl ook stuit is...9 van de 10 keer voel ik getrap rechtsonder; heel soms in mijn zij thv mijn navel maar dan helemaal rechts....hoger dan dat voel ik het maar heel soms... laatst bij de vk dacht ze wel het hoofdje beneden te voelen maar toen ik zei dat ik beneden getrap voelde wist ze t eigenlijk niet zeker....dus ben beniewd...jammer dat je niet zelf ff kan kijken he... in ieder geval kunnen ze lekker draaien tot zon 34 a 35 weken bij een 2e zwangerschap geloof ik zelfs tot 36...
Mijn dochter lag de hele zwangerschap in stuit en heeft altijd erg hoog gelegen... Deze zwangerschap lag deze uk met het hoofdje naar beneden en veel lager, nu heeft dit kindje zich zondagavond maar bedacht ook in een stuit te gaan liggen en nu zit mijn buik zowat weer tot aan mijn boobs zeg maar. Dat is bij mij het grootste verschil wat ik heb gemerkt.
Hier 1e kind met hoofdje naar beneden en nu in stuit (tot voor alsnog). Verschil is dat ik nu meer pijn heb in mijn onderbuik en bekken dan met 1e kind. Ook moet ik veeeeeeeeeeeeeel vaker naar de wc om te plassen dan met 1e kind. Waarschijnlijk als ie trapt en mn blaas vol zit dat t niet gaat. Als ik eet zit ik al heel snel vol terwijl ik eigenlijk nog honger heb, terwijl dat met 1e kind niet zo was. Net of ik een beklemd gevoel heb in mijn bovenbuik.
Dat ken ik ook idd...Ligt het kind nu bij jou ook zo ver omhoog? Kon tot afgelopen zondag zoveel eten en drinken als ik maar wou, maar sinds deze zich heeft omgedraaid niet meer. En bij mijn dochter precies hetzelfde(ook stuit)
nou ik weet niet of het kindje zo hoog ligt wat ik wel merk is dat t kindje tegen mijn bovenbuik komt aanliggen tijdens eten. Dan voel ik t opeens bewegen.
Hoi, Onze boef lag goed totdat ik de 37 weken passeerde, lag ie ineens in stuit. Dus even balen.. mag je thuis bevallen en dan toch weer niet! Nu ben ik onder controle bij de gynaecoloog omdat ons kleintje blijft veranderen. Dan weer goed, dan weer in stuit en zelfs overdwars! Komt door het grootte aantal vruchtwater dat ik heb, dus de kleine heeft nog veel bewegingsruimte! Ik ben vandaag uitgerekend en vanmiddag weer op controle! Ben benieuwd hoe die er deze keer bij ligt. Van mij mag ie nu wel komen want ik ben het spuugzat! Hopelijk draait ie goed, zodat ik net als bij onze eerste een normale bevalling kan doen! Als ie in stuit ligt dan wil ik ook normaal proberen. Ligt ie overdwars dan zal ik helaas een keizersnede krijgen! Hier dus even spannend!