Hoi allemaal, Ik heb vanochtend een tuurstreepje op mn test gehad. Ik zit op 12 dpo. Nu zag ik vandaag ineens dat ik een enorm wegennet van blauwe aderen op mn borsten heb. Weten jullie of dat al kan op 12 dpo? Ik heb ook ongesteldheid achtige kramp die wegtrekt als ik een tijdje stilzit. En weer terugkomt als ik ga lopen. Normaal ging t niet weg als ik ongesteld moest worden. Herkend iemand dit?
Weet niet of het al kan op 12dpo (verschilt misschien ook per vrouw). Maar én dat wegennet én tuurstreepje klinkt wel veel belovend... Spannend hoor! Weet je hoe lang je lf is? Wanneer is je NOD?
Tuurstreep is een streep waar je naar moet turen om m te zien... een nog niet duidelijke streep dus Ik had ook veel duidelijke aders op mn borsten vanaf mn nod..
Op een zwangerschapstest wel te verstaan Ik heb eigenlijk altijd dat m'n borsten wat groter en gevoeliger worden naarmate mijn ongi dag nadert, pas na een week overtijd werden m'n boobs echt groot en pijnlijk en m'n aderen goed zichtbaar. Het is voor iedereen weer anders denk ik dan maar. Wie weet joh!! Ben wel benieuwd naar je tuurstreep!