Ik heb afgelopen woensdag een test gedaan en die was positief! En nu zit ik thuis met de GRIEP! Heeft iemand hier ervaring mee? Ik kan niet veel vinden op het internet over griep en zwangerschap.. Ik maak me er toch een beetje zorgen over..... Groetjes Jen
Ik heb keelpijn en neusverkoudheid zit bij mij ook een griepje aan te komen ben ik bang maar kan volgens mij geen kwaad voor de zwangerschap het kind neemd wat ie nodig heeft om te groeien en merkt daar verder niks van dat jij ziek bent.
Als je bij het menu zoeken indrukt, dan griep en zoekt bij het forum vraag het de verloskundige staat er wel informatie. Over het algemeen kan het geen kwaad hoor, beterschap en gefeliciteerd met je zwangerschap.
Zolang je geen hoge koorts hebt kan het geen kwaad, maar als je koorts hebt is dit in het eerste trimester wel gevaarlijk.