Hai hai, Ik had hier laatst een topic gelezen over babyzwemmen op heiderbos (geloof ik !?!). Wij gaan in april naar de eemhof. Weet iemand of daar ook babyzwemmen verzorgd wordt? Groetjes!
Wij hadden via internet op hun site gezien dat er in het Heijderbos aan babyzwemmen werd gedaan. Misschien kan je het ook zien voor De Eemhof? Enne...alvast heeeeeel veeeel plezier!
wij zijn in oktober ook naar heijderbos geweest. zijn niet gaan babyzwemmen wel even zelf, omdat dit de 1e keer was dat we gingen zwemmen met sam. ik vond het water erg koud voor haar, na 10 min kreeg ze blauwe lipjes. dus zijn we er maar gauw uit gegaan. misschien een tip neem een slot mee voor je kinderwagen die moet je bij de ingang van het zwembad stallen. dus heb je geen zicht er op. heel veel plezier groetjes
Misschien een beetje offtopic, maar mijn huisarts zei dat ik beter niet kon gaan babyzwemmen. Doordat heel veel baby's toch in het water poepen en plassen ziet hij heel vaak dat baby's er oorontsteking van krijgen. Ik weet natuurlijk niet of het waar is, maar het heeft mij toch over de streep getrokken om het niet te doen.
ik heb met Kaylee het babyzwemmen gedaan in de huttenheugte, was leuk! Misschien ff de eemhof bellen om te vragen of ze het daar ook doen?