waterpokken en agressief gedrag, wie herkent dit?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door limbomama, 12 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. limbomama

    limbomama Lid

    15 jul 2010
    14
    0
    0
    Sinds afgelopen maandag heeft mijn zoon van 2,4 jaar de waterpokken.
    In eerste instantie waren we dolblij, dan zijn we er van af, hoera.
    Maar naast het feit dat hij er goed ziek van is geweest, is hij opeens veranderd in een klein monster. Ik herken mijn kind niet meer! Het is net dr.Jekyll and mr.Hyde, het ene moment is ie knuffelig en lief en dan opeens uit het niets gaat ie helemaal door het lint. Hij schreeuwt, gooit zich op de grond, slaat naar ons en opa en oma. Hij slaat en schopt tegen deuren en muren en gooi met alles wat hij tegenkomt.
    Wie o wie herkent dit??
    En hoe ga ik hiermee om? Dit gedrag tolereren wij niet, maar in mijn achterhoofd weet ik dat ie nog niet herstelt is van de waterpokken en zich misschien niet lekker voelt.
    Tips van harte welkom.

    alvast bedankt
     
  2. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    Ik denk dat ie nog moe is ervan en niet lekker in zijn vel zit. Laat hem maar boos zijn. Hopelijk is het na rust en regelbaar weer over. Ze kunnen zich nog niet zo goed uiten en dan komt het er zo uit.
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ja dat denk ik ook

    Onze dochter is altijd een draakje als ze moe is of ziek is/wordt of is geweest.
     
  4. limbomama

    limbomama Lid

    15 jul 2010
    14
    0
    0
    Wat een opluchting, dan wachten we tot de storm gaat liggen.
    Bedankt dames.
     

Deel Deze Pagina