we gingen net boodschappen doen, doe de deur naar de hal open, overal vliegen!! denk dat het er een stuk of 20 geweest zijn, misschien wel meer. verder in het hele huis geen vlieg te bekennen, heel raar.. iemand een idee waar die ineens vandaan komen? en wat ik er tegen kan doen? heb ze nu zo goed als mogelijk naar buiten gejaagd, hoop maar dat ze niet terug komen.
Ze komen toch meestal op etensresten af. Een doorzichtig plastic zak gevuld met water ophangen schijnt te helpen, maar ik heb het zelf nog niet geprobeerd.
dat ze op eten af komen is echt niet mogelijk, want dat bewaren we in de keuken in plaats van in de gang hebben ook gezocht of er misschien iets van eten uit de vuilniszak was gevallen ofzo, maar is helemaal niks te bekennen. die plastic zak ga ik proberen, dank je wel!!