Hallo, Wij gaan binnenkort een weekje naar Centerparcs De Huttenheugte. Nu kennen wij het park al wel,maar omdat wij nu een weekje gaan vroeg ik mij af wat is allemaal leuk in de omgeving en zijn er leuke restaurantjes in de buurt max 20 min rijden ong? En wie kan mij vertellen hoeveel handdoeken p.p je krijgt als je een week gaat? Ik las ergens één grote en één kleine,dat lijkt mij wel erg weinig voor een week.
Wildlands, Emmen stad. Nordhorn ( Duitsland ) tierpark nordhorn. Restaurant puur in Emmen ( was er nog niet maar schijnt goed te zijn)
Restaurantjes genoeg over "puur" heb ik ook goede verhalen gehoord! Min collega gaat er wel eens eten. Wat mamasuus zegt idd. En Plopsaland op loopafstand van centerparcs.
Inderdaad 1 grote en 1 kleine handdoek. Maar alleen bij een vip gratis en anders als je ervoor betaald hebt