Is het mogelijk om na een maand en drie dagen alweer ongesteld te zijn na curretage? En in het geval van partiële molazwangerschap? Helaas duren mijn uitslagen erg lang... De laatste die ik heb is van 27-11. Bij partiële mola wordt nl je hcg gemeten. En kun je ongesteld worden als je nog hcg in je lichaam hebt? Sinds de curretage ben ik geleidelijk steeds meer gaan vloeien met donkere stukjes erin. Die stukjes zijn inmiddels een soort stolsels maar onder water lijken het net velletjes. De gynaecoloog zei dat het waarschijnlijk baarmoederslijmvlies is? (hetzelfde als bij menstruatie) . Ik zit wel in mijn stopweek. Na de curretage ben ik met de pil begonnen en vrijdag heb ik de laatste vd strip genomen. Zal het ongesteldheid zijn? Sorry voor het onsamenhangende verhaal. Ik ben nogal warrig.
Ja hoor, dat kan. Sommige vrouwen pakken na een curretage hun cyclus weer heel snel op. En sommige vrouwen raken in het begin ontregeld.
Ik heb vandaag de uitslagen gekregen. Mijn hcg is als volgt gedaald: 1100, 81, 53, 15, 7.9. De laatste is geprikt op 11-12 dus dat is alweer bijna een week geleden. Het zou dus denk ik kunnen dat ik een beetje ongesteld was! Het zijn wel de waarden uit Nijmegen. Die 1100 staat gelijk aan 70000 bij gewoon hcg. Dankjewel voor jullie antwoorden.