Ouders ontvoeren bruid

Discussie in 'De lounge' gestart door stranger, 5 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stranger

    stranger Fanatiek lid

    28 mrt 2006
    3.412
    0
    0
    Ouders ontvoeren bruid (www.nu.nl)

    AMSTERDAM - Een echtpaar uit het Amerikaanse Provo is aangeklaagd, omdat ze hun dochter op haar trouwdag hebben ontvoerd. Het koppel achtte de bruidegom niet geschikt genoeg voor hun 21-jarige dochter, zo meldt CBS.

    De bezorgde ouders zagen kennelijk geen heil in een goed gesprek. Het stel liet hun dochter weten haar mee uit winkelen te nemen, maar in plaats daarvan reden ze zo ver weg dat hun dochter de bruiloft miste.

    De aanstaande echtgenoot alarmeerde de politie toen het meisje niet met haar ouders verscheen bij het geplande diner, de avond voor de bruiloft. Ondertussen bevond het meisje zich met haar ouders in een hotel 400 kilometer verderop. Op de dag van de bruiloft keerden zij terug naar Provo, maar uiteraard veel te laat voor de ceremonie.

    De ouders moeten eind oktober voor de rechtbank verschijnen. Zij kunnen één tot vijftien jaar celstraf verwachten. Helaas heeft de ontvoering geen baat gehad. Hun dochter is later alsnog getrouwd met de man van haar dromen.
     
  2. Mariebel

    Mariebel Fanatiek lid

    10 jan 2006
    2.373
    0
    0
    Drenthe
    Lekkere ouders heb je dan...

    Ik vind echt niet dat die keus aan de schoonouders/ouders ligt... Als je kind toch maar gelukkig is...
     
  3. Fleur1

    Fleur1 VIP lid

    14 apr 2006
    5.068
    0
    36
    Het zal Amerika weer eens niet wezen voor zulke achtelijke acties
     
  4. Chanel

    Chanel Bekend lid

    19 mrt 2006
    761
    0
    0
    Amsterdam
    Nou fijn dat die ouders achter de beslissing van hun dochter stonden :( Zou echt goed voor ze zijn als ze celstraf krijgen. Gelukkig is heeft het meisje nog kunnen trouwen met de man van haar keuze.
     

Deel Deze Pagina