Vakantiebestemming februari '19 gezocht

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door rijo, 20 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Het is misschien wat vroeg, maar we zijn al een beetje aan het rondkijken waar we volgend jaar in de voorjaarsvakantie naar toe willen. We hebben niet veel eisen.. Max. 5 uurtjes vliegen en het zou fijn zijn als het minimaal 15 graden is. We zijn niet zo van de all inclusive resorts :oops: Wie heeft leuke tips?
     
  2. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.175
    4.488
    113
    misschien zuid Spanje, andalusie? bij malaga, granada, almeria enzo daar heb je kust, maar ook wintersport in de siera Nevada. lijkt mij heel tof gebied.
    via belvilla een huisje boeken en autohuur en vluchten zelf regelen.

    een andere leuke bestemming is misschien Tenerife, je zou ook eens bij Eliza was here of Karins choice kunnen kijken, die hebben reizen incl. appartement/huisje, autohuur en vlucht. al zijn die met vakantie periodes soms wel wat prijzig.
     
  3. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.028
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Canarische eilanden
    Als je toch wat meer zon zeker wilt dan Kaapverdische eilanden.
     

Deel Deze Pagina