Wanneer ik ons beddegoed in de droger doen (overtrekken 2 stuks, hoeslakens 2 stuks en kussenovertrekken 2 stuks) gebeurt het heel vaak dat na de droogtijd het helemaal niet droog is omdat het als 1 grote in elkaar gedraaide bal in de droger zit. Vandaag dus ook weer en daar baal ik zo ontzettend van. Hebben jullie daar ook last van en nog mooier zou zijn heeft er iemand een tip hoe je dit kunt voorkomen.
Lichte knoop er in doen dan kan er ook niks in blijven steken. Niet te strak dus, want dan droogt het op die plek niet. Bij mij is het dan altijd droog.
Dat heb ik hier niet. Nu heb ik wel van die speciale bollen in de droger (kun je ook tennisballen voor gebruiken) maar toen ik die niet had, had ik er eigenlijk ook geen last van. Vervelend.
Ik maak de uiteindes van de overtrekken altijd vast met een haarelastiekje. Soms maak ik de droger tegen het einde ook open om de was uit elkaar te halen en het elastiekje er dan af te halen (tegen de kreuken)
Ik heb dat ook altijd..... met de dekbedhoezen.... Ik doe altijd al de geote hoes apart in de droger (is een 220*240) en deze zit bij mij ook altijd in elkaar gedraaid...en is dan dus nog licht vochtig in het midden.....ontzettend irritant. Ik doe meestal de droger halverwege of tegen het einde nog even open om de hoes uit de "knoop" te halen en stop hem dan weer terug. Meestal gaat dit wel aardig....heb nog geen betere oplossing kunnen vinden hiervoor....helaas.
Dan doe je er teveel in, had dat in het begin ook en heb het toen gewoon in 2 keren gedaan en dan droogde het wel fatsoenlijk.
Ik heb hetzelfde probleem. Gooi de hoes en overtrek dan gewoon even over de deur heen zodat het verder kan drogen.
Ik doe het hoeslaken met de 2 kussenslopen erin. En het dekbedovertrek apart. Anders is het idd niet droog.
Hier net als Brinta. Gewoon het droger programma met alleen de overtrek (220*240) en nadien nog even over de deur heen. Dan is hij zo droog. Hier heb ik trouwens wel vier sets aan overtrekken.
De tip die ik van mijn buurvrouw kreeg. Het dekbed overtrek aan de onderkant met veiligheid spelden even vast zetten. Waar je normaal het dekbed in doet bij dat gaat zeg maar nu nooit met de was door elkaar en droog
Haha ik heb dat hier ook altijd. Er komt altijd wel iets in de grote sloop terecht. Handdoeken, washandjes, sokken... En dat is echt niet omdat ie te vol is hoor. Het heeft gewoon met het draaien te maken. Ik denk als je er een knoop in legt dat ie dan ook niet echt goed droogt. Niks aan te doen dan denk ik. Even tussendoor weer alles checken is ook een oplossing.
Soms doe ik ze ook wel eens in de droger het liefst hang ik het op de waslijn. Als ik het doet knoop ik van onderen de dekbedden dicht zo dat er geen bal ontstaat en/of was in de dekbedden gaat zitten. Doe ik ook met de wasmachine juist bij de wasmachine mijn wasmachine heeft er een handje van om er een grote bal van te maken en dan trilt mijn wasmachine de douche zo wat uit.