mja je leest het al eh .. m'n mannetje heeft een scheve schaats gereden ik kwam erachter doordat hij met z'n vlam voor onze deur zat ! ik wist niet wat ik zag, we hadden al een tijdje een dip in onze relatie .. 3 weken ongeveer , maar dat hij me daarom moets bedriegen we zitten in een rechtzaak voor z'n zoontje die bij ons woont, de grootouders wilde hem een paar dagen deze vakantie .. maar aangezien de moeder er niet naar om wil kijken werd het dus een rechtzaak daar zat hij heel erg mee in z'n hoofd waardoor onze relatie meer een kwestie was van niet op elkaars zenuwen te werken toen ik hem zag zitten rende ik naar beneden en heb het vlakaf gevraagd.. toen hij ja antwoorde op m'n vraag of hij iets met haar had brak m'n hart ik wilde gewoon m'n boel pakken en doorgaan .. maar hij hield me tegen nu hebben we het eergisteren bij gelegd , dat meisje heeft hij duidelijk gemaakt dat het over is en mij verteld hij constant dat hij me graag ziet en bla bla bla ik wil het hem wel vergeven , ik zie hem doodgraag .. maar ze woont voor m'n deur, ze komt in onze videotheek ( hij heeft 2 zaken ) en ik krijg haar beeld niet uit m'n hoofd verder ben ik ook verwond en weet ik met mezelf geen blijf.. ik stel me zoveel vragen en hij antwoord wel op elke vraag die ik stel, maar ik krijg het maar niet uit m'n systeem het is zoals marc borsato zingt dat ik in deze leugen moest belanden, heeft niet alleen verwond maar ook verdoofd want je lijf is aangeraakt door vreemde handen en er zaten vreemde lippen aan je mond iemand van jullie hier ervaring mee, hoe gingen jullie ermee om.. komt het vertrouwen ooit terug? ik wil er echt wel doorkomen, maar het is toch zwaarder dan verwacht
Oh jeetje! Wat erg! Ook hierop reageert iedereen anders, ik heb het meegemaakt met mijn ex, en wist duidelijk dat ik het nooit zou kunnen vergeten... Maar ik wens je veel sterkte om door deze donkere periode te gaan. En waar een wil is, is een weg!
thanx mieden .. mja ik hou teveel van hem om zomaar op te geven .. je verliest niet voor je definitief opgeeft toch .. maar de plannen voor een 4de kind heb ik opgeborgen ..voor ons geen kids meer dit heeft echt heel diep geraakt en het blijft gewoon zo tastbaar doordat ik haar elke dag zie voorbij wandelen gisteren floot ze naar me zodat ik haar zeker zou zien .. grrrrr .. ik weet dat het niet alleen haar schuld is maar ze maakt het wel zeker dat ik er zoveel mogenlijk aan herinnerd word
Als je er voor wilt gaan om dit in orde te krijgen, dan maak je kans dat het lukt. Ik wist sowieso dat ik het niet zo kunnen vergeten. Bovendien vertrouwde ik hem helemaal niet meer (achteraf bekeken goed gezien van me, want het was blijkbaar niet de eerste keer geweest). Maar je verliest niet voor je opgeeft! En negeer haar maar!
Oh meid wat een kl*te situatie voor je zeg. Ik heb dit gelukkig nog nooit meegemaakt, ik wens je alle sterkte toe
hoi meid, wat een kl*te situatie zeg.. ook voor mij een heel bekend verhaal (met mijn ex) als je partner vreemd gaat dan voelt het als een diepe wond ( pijnlijk dus) maar die wond geneest toch hou je er altijd littekens aan over ( herinneringen dus) met deze gedachtes leef ik nu mijn advies ...denk er goed over na! je bent niet de eerste die keer op keer door dezelfde partner pijn gedaan kan worden succes ermee ... groetjes van Ramona
De nachtmerrie van iedere vrouw...Hoop dat je je erover heen kan zetten,alhoewel het veel tijd zal kosten dat hij jouw vertrouwen weer weet te winnen.Heel veel sterkte!
ja dat besef ik de herinnering zal blijven, het beeld van haar met haar hand op z'n been en haar hoofd op z'n schouder blijft me maar voor de geest komen hij heeft tegen z'n moeder gezegt ik zie wendy (ik dus ) doodgraag ik heb haar zoveel pijn gedaan en ik heb het een maand stevig uit gehangen het enige dat zij zei was kom alsjeblief naar huis en naar huis wilde ik gaan, ik wilde niet liever ook bedankt hij me constant dat ik hem naar huis liet komen , dat hij gemerkt heeft dat mijn liefde onvoorwaardelijk ik en dat hij dit niet wilt laten schieten dat hij op z'n blote knieen zo smeken voor me .. maar terwijl hij zo'n dingen zegt zie ik alleen haar voor me en draai het of keer het, je steld jezelf dingen voor, hoe zij over z'n borst streeld ik ben zo diep verdrietig, kan niet geloven dat hij dit heeft kunnen doen maar ja, tijd veel tijd .. als ik hard genoeg vecht win ik mss alsnog
ooh, dat is K**. Ik bewonder je rust, je komt iig heel rustig op mij over en dat is ook maar het beste denk ik, vooral voor je kindjes. Ik heb mijn ex in bed betrapt met een ander. Ik bleef toen (in tegenstelling dat je de hele buurt bij elkaar mept) heel rustig en heb dat meisje toen zich laten aankleden en uitgelaten, achteraf kan ik dat nog steeds niet geloven, maar je weet nooit wat je zult doen tenzij het je overkomt. Ondanks de verwerking van deze inbreuk op je vertrouwen moet je eerst de keuze maken of je bij hem blijft of niet. Volgens mij heb je de keuze gemaakt om bij hem te blijven. Stel ook dan voor jezelf een grens, bijv. "zodra hij dit of dat zegt of doet ben ik weg." Omdat je nu in een emotionele warboel zit moet je als zelfbescherming je richtlijnen helder hebben, ook al zwerf je tussen die richtlijnen in onzekerheid. <- dat laatste hoort bij de verwerking. Praat erover en vraag alles wat je wilt aan hem, dat heb je nodig voor de verwerking. Langzaam zul je weer vertrouwen terug krijgen.. maar dit gaat wel heeeeel langzaam, dus denk niet dat je er met een paar weken/maanden weer bent. En vertel dat hem ook. Mannen zitten toch anders in elkaar wat dat betreft. Ik weet zo even niet wat ik je verder nog mee kan delen, maar maak punten/regels voor jezelf waar je je aan vast kunt houden, zodat je evt. niet in een dieper dal terecht komt. Ik wens je heel veel kracht toe, en ook heel veel liefde. Het is al bijzonder knap als je achter een besluit kan staan en daarmee doorwerkt. Liefs / knuf
Hoe lang is het aan de gang dan? Jullie dip is ongeveer 3 weken ... hadden hun daarvoor al wat denk je? Heb je hem gevraagd waarom?
Jeetje meid wat een kl*te situatie. Ik heb hier gelukkig geen ervaring mee. Ik wens je heel veel stertke toe. Hopelijk krijg je de kracht weer om hem te vertrouwen maar ik denk dat heel veel tijd nodig heeft.
Ze floot naar je zodat jij haar zou zien?! Ik denk dat ik met een stalen honkbalknuppel haar kop eraf had gerost! (ik ben verder heel beschaafd hoor )
ja ons dipje was 3 weken ongeveer, toen kwamen we terug van 't hogeholt in nederland .. daarvoor was er niets aan de hand hij heeft een 2tal weken iets met haar gehad .. ik heb hem 1001 vragen gesteld en hij antwoorde elke keer .. dus ik weet hoe en waar en wanneer .. dat vond ik belangrijk om te horen de reden waarom .. hij had gedronken, hij voelde zich thuis niet meer echt goed door die zaak enzo de stress van thuis, het masker dat we moesten opzetten voor de kinderen zodat zij niets zouden merken hij zei dat zij een soort van vlucht was, als hij bij haar was dan was hij niet thuis.. en ze was verliefd op hem dus hij kreeg effe die speciale aandacht van iemand anders verder beweerd hij dat hij niet echt iets voor haar gevoeld heeft, maar met haar kon hij uitgaan wat met mij niet echt zo goed lukt, omdat we 3 kinderen hebben dus was effe meer proeven van z'n vrijheid denk ik dat hij miste ... en ja ik blijf kalm , maar vanbinnen schreeuw ik ik sta precies in een kamer vol met mensen en ik schreeuw de longen uit m'n lijf, maar niemand hoort me 't is of alsof m'n ziel is verdoofd .. ik probeer het zo goed mogenlijk te verbergen voor de kinderen maar van zodra ze in bed liggen huil ik me te pletter en ja hij ligt terug naast me en als ik m'n ogen opendoe zie ik hem vredig slapen een deel van me wil hem dan eigenlijk een harde mep verkopen, zodat hij m'n pijn effe voelt maar een het andere deel van me wil hem een kus geven zodat hij m'n liefde voelt
Helaas ik voel wat jij voeld. Ik ben nu 8 jaar samen met mijn vriend en we hebben een hele moeilijke start gehad. Eerst "gewoon" een keer vreemdgegaan, zonder verder contact. Daarna heeft ie een dubbele relatie gehad. Ik wist van haar maar zij niet van mij. Hij heeft geen sex met haar gehad, maar het feit dat zij dacht dat hij van haar was en dat ie dan elke avond (nacht) weer naar mij toe kwam als hij bij haar was geweest. Elke keer beloofde hij me dat ie het haar ging vertellen maar elke keer kwam ie terug met "ïk kon het niet". Ik heb wat afgehuild toen...het is zoooooo pijnlijk om te weten dat ie weer bij "haar" zat terwijl ik thuis te huilen zat. En nu vraag ik me af hoe ik het in godsnaam heb uitgehouden. Iedereen zegt altijd dat ze dat niet zouden accepteren maar dat kun je echt niet zeggen als je het niet hebt meegemaakt. We zijn nu nog bij elkaar, ik heb het een plekje kunnen geven omdat ik merk dat mijn vriend nog steeds enorm veel spijt heeft van wat er is gebeurd. Onze relatie was toen ook verder erg slecht. Hij snapt zelf niet hoe hij het heeft kunnen doen en ik weet dat hij er een wijze les uit heeft geleerd. Veel sterkte!
Is hij in die hele korte periode echt all the way met haar geweest dan? Wat voelt hij nu voor haar dan?
Wat een ontzettende moeilijke situatie auraly..... Zoals al vaker is gezegd, jij moet zelf bepalen of je met hem verder wilt. Veel praten kan helpen. Mijn ervaring (heb iets soortgelijks meegemaakt met mijn ex, alleen er waren geen kinderen in het spel) is als je met elkaar verder gaat, is alleen dat bij het minste geringste ruzietje dit soort dingen weer bovenkomen. Het is net als een kopje wat gelijmd is nadat het gevallen is, het is weer heel, maar de barsten verdwijnen NOOIT..... Als ik het nu zou meemaken zou ik direct mijn spullen pakken (of eigenlijk mag hij z'n spullen pakken), omdat ik weet dat ik er niet (meer) mee zou kunnen leven. Ik hoop dat jullie samen een beslissing kunnen nemen over wat het beste is...... Veel sterkte.
ja hij heeft het 2 keer met haar gedaan de eerste keer was de avond toen hij haar leerde kennen in de kroeg .. gewoon daar in het toilet maar toen lukte het hem niet en gaf hij het na een tijdje op daarna hebben ze een keertje een hotelkamer gehuurd .. ook toen wilde het niet lukken bij hem nu voelt hij niets meer .. hij zegt ook nooit iets gevoeld te hebben .. alleen was hij zichzelf niet op dat moment zei hij en dacht hij niet meer na over de gevolgen dus hij deed maar op
hey aurelie Wat ontzettend k.... dat je dit moet meemaken. Ook al ben je ervan overtuigd dat je hem terugwilt, ik zou hem als ik jou was toch eens even flink laten zweten met de gedachte dat hij jou kwijt is. Want hij kan wel allemaal lief praten tegen je nu en je smeken, maar feit blijft dat hij wel het lef heeft gehad om vreemd te gaan en jou met een afgrijselijk gevoel (en beeld van hun tweetjes) achterlaat. Sterkte meid!
Een hotelkamer gehuurd? Dat wijst er toch wel op dat hij wel degelijk wist waar hij mee bezig was? Heftig hoor.... Als hij het nu 1x had gedaan (terwijl hij dronken was...), zou ik er toch een ander gevoel bij hebben.....