ja ik stond klaar om te vertrekken die avond dat ik ze had samen gezien .. zei rende weg .. en hij liep mij achterna hij nam me bij m'n arm en smeekte om niet te gaan de dagen nadien heb ik zoveel pijn in z'n ogen gezien .. eigenlijk ook toen hij met haar bezig was, hij zag er zo verdrietig uit .. hij probeerd nu z'n best te doen om mij het een geliefd gevoel te geven hij staat nu op z'n werk in de videotheek en stuurt me constant berichtjes, kleintje zoals kus ! maar zo laat hij me wel weten dat hij aan me denkt
pff moeilijk meis... maar als jouw hart zegt 'vechten' dan moet je/jullie er helemaal voor gaan, jullie kunnen hier een stuk sterker uitkomen. Blijf praten met elkaar en zoals al eerder gezegd, gooi het hem niet bij iedere ruzie voor de voeten. Als jullie allebei willen, kunnen jullie hier uitkomen, maar neem wel de tijd hiervoor. Dit is niet even in een paar dagen van tafel afgeveegd. Heel veel sterkte en geloof/vertrouw in/op je eigen gevoel.
Ten eerste verdien jij mijn respect omdat je het niet zomaar wilt opgeven! En zoals de anderen ook al zeggen, blijf vragen. Ik denk ook dat je het niet zomaar gaat vergeten! En je beschrijft hier je gevoelens best wel goed, laat hem die ook zo weten en zien. Misschien als je echt met je gevoelens in de knoop blijft zitten misschien kan je hulp inschakelen om het samen een plekje te geven. En dan over een paar maanden als het allemaal een beetje heeft kunnen zakken, boek een weekeindje weg met z'n tweeen! Een paar dagen weer tijd voor jullie zelf en voor elkaar. Heel veel sterkte de komende tijd!
ja hij heeft een hotelkamer gehuurd met haar .. paar uurtjes .. dat zou ik dus al zeker niet willen zou mij een heel goedkoop gevoel gegeven hebben .. maar soit ze wist ook wat hij doormaakte en dat hij een samenwoonde hij wist idd heel erg goed waar hij mee bezig was, op dat moment lag hij er ook niet wakker van toen ik hen hier voor de deur zag zitten vroeg ik aan hem of hij nu gewoon stom was of een eikel want hoe groot was de kans niet dat ik het zou zien ! hier voor de deur ik heb ze de hele tijd in het oog gehouden en ze probeerde heel veel aandacht te vragen .. hand op been, hoofd op schouder maar hij gaf haar geen enkele reactie ik ben niet direct als een gek naar buiten gelopen ik wilde het zien (raar maar waar) dus toen ik het vroeg of hij nu niet gedacht had dat ik het zou zien zei hij ja ik wilde een reactie van u uitlokken .. ik wilde dat je het zou zien ik wilde dat jij m'n ogen terug opendeed
Pffff.... sorry dat ik het zeg, maar hij wilde dat jij het zou zien? zodat het je nog meer pijn zou doen? Vreemd hoor..... Jeetje meid, ik wens je echt veel sterkte.
Idem, het is iets dat altijd blijven knagen is. Achteraf gezien stond ik er ook niet echt verbaasd van, in de zin dat hij niet het soort man was die een grenzeloos respect voor de ander opbrengen. Mijn echtgenoot echter vertrouw ik daar 100% in. Ik hoop dat je er uit komt, met of zonder hem, zodat je je leven verder kunt zetten! Veel sterkte!
Meid heel veel sterkte ik ben er dik een maand achter gekomen dan mn man een ander heeft en we gaan nu de scheiding regelen. Dit is de 2x voor hem en ook nog met dezelfde meid dus ik heb zoiets van bekijk het maar. Heb er enorm veel pijn van gehad want ik hield enorm veel van hem maar zie nu echt in dat het zo niet verder kan. Ik hoop voor jullie dat jullie eruit komen
Ik heb deze ervaring nog nooit mee gemaakt gelukkig maar ik wens je heel veel sterkte toe en hoe je er nu mee om gaat petje af hoor. Volg je hart en volg je gevoel en doe wat jij denkt wat het beste is. Teddy.
Heel veel sterkte, en hoop dat jullie er uit komen komen. Ik weet wel, als mijn vriend zijn slurf bij een ander parkeerd kan hij meteen oprotten! Het vertrouwen zou meteen weg zijn. Succes meid. Gr. Vanessa
wat goed dat je zo rustig kan blijven. als die griet expres fluit om mijn aandacht te trekken dan kan ze die krijgen ook en sloeg ik har de hersens in. en ik denk dat ik mijn vent ook wel een paar knallen zou verkopen. als je denkt dat je relatie nog te redden is dan moet je er zeker voor vechten, maar ik ben wel van mening dat dit nooit meer uit je geheugen verdwijnt. het vertrouwen is weg en ik geloof ook niet dat dat weer zomaar terug zal zijn. ik zou zo niet willen leven denk ik, ik zou om iedere reden dat hij later thuis zou komen of wat danook, achterdocht hebben en weer helemaal gek worden. maar goed, ieder mens is gelukkig anders en ik hoop dat jullie eruit komen. sterkte
Ik ben hier heel direct in: Als mij dit zou gebeuren zou ik meteen weg gaan. Als hij het 1 x doet, komt die volgende keer ook wel... Ik zou hem nooit meer kunnen vertrouwen. Veel sterkte!
Mijn ex heeft mij bedonderd, dus helaas kan er over mee praten. Maar goed niet alle mannen zijn het zelfde natuurlijk....gelukkig
ik geef hem nog 1 kans .. god mag weten waarom hij het gedaan heeft , maar fouten maken is menselijk toch en hij geeft toe een fout te hebben gemaakt .. dat maakt natuurlijk niet alles goed, maar het is wel al een begin dat hij zelf inziet dat hij echt te ver is gegaan en soms moet er iets gebeuren voor je inziet wat je thuis hebt je weet pas wat je hebt als je het kwijt bent .. toen ik op het punt stond te vertrekken zijn z'n ogen precies opengegaan het is alleen heel erg moeilijk dat ik weet dat ze elke dag in de videotheek verschijnt en hier over m'n deur woont ik zie haar elke dag , gisteren stond ze ook ineens terug in de videotheek .. ze kwam een film halen daarna is ze nog een paar minuuten buiten blijven staan in de hoop dat hij naar buiten zou hollen ik was er niet bij , maar m'n beste vriendin was er toevallig ook .. alleen had hij haar nog niet gezien ze vertelde me dat hij haar als lucht behandelde .. gewoon klantvriendelijk was maar dat hij haar voor de rest volledig negeerde toen ze buiten stond heeft hij haar zelfs niet bekeken en gewoon verder gewerkt toen hoorde ze hoe hij zei tegen een vriend van hem dat hij vanaf nu echt altijd eerlijk zou zijn dus ik was echt benieuwd of hij het me zou vertellen toen hij thuis kwam, en ja hoor .. hij kwam binnen en vroeg me om even te gaan zitten toen vertelde hij het me, dat ze was geweest , hoe hij had gereageerd enzo ik was zo blij dat hij eerlijk was, hij had het ook gewoon kunnen verzwijgen maar hij vertelde het wel hij heeft ingezien wat hij heeft zegt hij .. laten we nu hopen dat het zo is en dat hij vecht voor onze relatie en er alles aandoet om mij m'n zekerheid en vertrouwen beetje bij beetje terug te geven
Auraly, volg je gevoel. En dat is bij hem blijven, maar denk daarbij vooral aan jezelf (en aan je kinderen). Ook aan Saartje en Lies, ik heb mijn ex vergeven toen ik hem had betrapt met een ander in bed. Ik heb hem zien huilen, spijt zien hebben, bij iedereen heeft ie zijn verdriet laten zien en ik hield zoveel van hem.. En toch.. kwam ik er na nog eens anderhalf jaar achter.. dat ie het niet bij die ene keer had gelaten. Dus daarom zeg ik nu ook wat Saartje zegt; als mijn (huidige) man dit flikt.. kan ie meteen opdonderen.. Overigens geldt dat ook voor mij als ik HEM dit flik..