ok dus dat overtrek houd al het vocht tegen ,,hmm weer wat om te overwegen,,we hebben dus geen aerosleep matras,,das dus ook geen probleem?
Waarom zou dat een probleem zijn? Hihi, volgens mij maak je je veel te druk om die paar lakens. Je eigen bed maak je toch ook op zonder er zo veel over na te denken? Echt, je hebt je basis, en alles wat je evt. bij wilt kopen is zo gehaald of online gekocht Je kindje slaapt prima, of er nou een duur matras ligt of een goedkope, een enkel hoeslaken of 4 lagen, het zal je baby een zorg zijn
nee maar ik heb geen zin om dingen dubbel te kopen,,of erachter te komen dat iets mischien overbodig was
He Danielle, Voor jouw wieg zou ik niet kiezen voor een aerosleep. Een aerosleep wordt aangeraden omdat het ademend is. voor als je kindje met z'n gezichtje in het matrasje terechtkomt zeg maar. Kleinere kans op wiegedood. Maar de allersnelste kleintjes draaien met 3 maanden, dus..dan is jouw beeb waarschijnlijk al uit de wieg. Dán pas kunnen ze omdraaien dus dan is er een kans op verstikking : Verder is het zo dat sommige kleintjes hun temperatuur nog niet goed kunnen houden en doordat de aerosleep heel erg ademend is dit niet zinvol om direct te gebruiken Wij hebben in het wiegje een gewoon matrasje, met een flanellen luier en daarover een hoeslanken en een dekentje met lakentje. In het ledikantje ligt bij ons een matrasje met daarover een aerosleep protect-matrasding. En hierover een speciaal aerosleep hoeslakentje. Dan mag geen molton of ander hoeslakentje want dan is het effect van aerosleep weg. De aerosleep matras is heel gemakkelijk wasbaar en is een beetje de molton-vervanger. Ik zag alleen maar voordelen voor de aerosleep: + minder kans op wiegedood + geeft mij een goed gevoel. + is veel minder zweterig, want ademend. + bescherming van matras bij ongelukjes + gemakkelijk uitwasbaar en sneldrogend Je hebt trouwens ook matrasjes van aerosleep, die hebben wij niet en dat hoeft ook niet persé als je de protect gebruikt Nog ff over die foto van die dat moltonzeiltje....ik weet het niet omdat er zeiltje achterstaat dat brengt mij op het verkeerde been. MoltonOVERTREK zou oké zijn. Dus dat weet ik niet. Kunt het altijd vragen aan de kraamverzorgster en anders pak je gewoon een flanellen luier. Succes!
Ik lees dat jullie een dekentje gebruiken in het ledikantje. Wat voor dekentje gebruiken jullie? Ik heb nl begrepen dat een dekbedje tevroeg is. Kunnen jullie mij misschien een lijstje geven met wat je nodig hebt om een ledikantje op te maken? moltonhoeslaken, matrasovertrek, overtrek,.............. Ik wil namelijk woensdag gebruik gaan maken van de korting bij prenatal, maar moet dan wel weten wat ik zo ongeveer nodig heb.
Matras, moltonhoeslaken, hoeslaken en dan of een lakentje/dekentje, of een dekentje/dekbedovertrekje. Evt. als jouw kraamzorgorganisatie het toestaat een zeiltje (bij die van mij niet). Dekens zijn gewoon 100% katoen, of van wol. Sommigen kiezen voor een aerosleep, dan heb je geen moltonhoeslaken nodig aangezien je aerosleep er op ligt. (overigens zijn er geen cijfers bekend dat het echt preventief zou werken tegen wiegendood, dus die keuze is heel persoonlijk)
Wij hebben een matras.. dan het aerosleep protect ding (met ingebouwd zeiltje zeg maar) en dan een hoeslaken van aerosleep.,. Vervolgens een laken met een deken (prenatal, draakje)