Bedzeil... Kraammatras...uhm...

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door tupp, 17 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.855
    19.238
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    In november hoop ik te bevallen van ons tweede kindje. Nu krijg ik van de verzekeraar geen kraampakket, dus ik moet zelf het een en ander aanschaffen.
    Vorige keer wist ik al dat ik poliklinisch wilde bevallen, dus had ik niet alles in huis. Maar omdat ik nu nog twijfel, wil ik ons bed ook gewoon goed af kunnen dekken.

    Van de vorige zwangerschap heb ik nog een waterdichte molton van hema. Ik weet ook dat ik celstofmatjes nodig heb. Maar nu zie ik op de lijst zowel 'bedzeil' als 'kraammatras' staan. Ik vermoed dat ik één van die twee niet nodig heb omdat ik al een waterdichte molton heb. Maar welke moet ik nu WEL kopen?

    Verder natuurlijk navelklem, kraam- en maandverband, gaasjes, alcohol e.d. Dat is me duidelijk.
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Medewerker

    9 mrt 2010
    2.192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Het bedzeil heb je dan niet nodig! Die is voor van te voren, en de kraammatras is voor tijdens de bevalling.

    Watten zijn ook wel makkelijk.

    Groetjes Adrienne
     

Deel Deze Pagina