Ik denk ook een jongen, gezien een balzakje. Als het een meisje was zou er geen extra stukje zijn en dus geen balzakje.
Ik denk een meisje, omdat de echoscopiste dat zegt. Het gebeurt hier vaker op het forum dat de mening van een professional in twijfel wordt getrokken en dan blijkt het toch te kloppen.
Nou mijn man had de boom in gekunt maar ik had dus toch echt og een echo laten maken voor alleen het geslacht. Helemaal omdat het tussendoor na afloopt ter loops word gevraagt.
Ik zou ook nog even voor mijn eigen gemoedsrust een snelle geslachtsecho laten maken. Ik zou hier echt niet tegen kunnen en ook ik dacht bij de eerste echo al aan een jongen maar ik heb er geen verstand van
Ben ik het mee eens. Buiten dat zijn dit geen goede echo's om het geslacht te kunnen zien. De echoscopiste heeft ws tijdens de echo een duidelijker beeld gehad. Maar als je het echt wil weten zou ik toch nog een echo laten maken.
klopt wat ej zegt maar een mesn kan fouten maken toch? En schijnbaar komt het iets vaker voor dat ze het fout hadden...maar ja dan is het meestal wel zo dat het van begin af aan al moeilijker te zien was he
Tuurlijk komen fouten voor, maar dat kunnen wij nu nuet van een onduidelijke foto afhalen. Weten jullie mamav3boys nog? Echoscopist zei meisje en iedreen hier beweerde dat het een jongen was adhv 4 foto's. Nou mooi dus dat iedereen het hier fout had. Echoscopisten zien veeeeeeeeeeeeel meer dan wij, omdat ze bewegend beeld hebben en getraind zijn.
Ik weet er alles van, mijn oudste was eerst 'misschien een meisje' Maar hij lag er enorm slecht voor en het beeld was erg slecht.