http://www.leeuwardercourant.nl/nieuws/ ... 767859.ece vinden jullie die straf niet belachelijk? Edit: Verplaatst naar juistie gedeelte Elvira
Tjonge jonge.. Ik blijf me altijd maar verbazen om dit soort acties in die landen. Ik ben ook moslim, maar dit kan er bij mij echt niet in.. Die beer heet dus Mohammed en dat mag niet. Hm, wat doen de mensen die Mohammed heten in die landen dan? Mogen die geen foto's van zichzelf maken en zichzelf niet voorstellen? Dat die beer mohammed is genoemd, wil toch niet zeggen dat hij ook echt de profeet Mohammed vertegenwoordigd? *Zucht*
Ja ik denk ook dat dit niet een juist beeld van de gemiddelde moslims geeft. Maar dat snappen waarschijnlijk de meeste niet moslims ook wel. Sneu voor de lerares zeg.
En de mannen die Mohammed heten, die mogen geen paspoort want dan staat er ook een afbeelding bij de naam Mohammed. Echt niet normaal.
Ben benieuwd hoe moslims in Nederland hierover denken. Juist door dit soort acties komt de islam in een kwaad daglicht te staan en wakkert het haat aan.
Ik vind het echt onzin, en ik denk dat de meeste moslims dit zullen vinden. Maar ja, zulke berichten doen het nou eenmaal goed in nl..
Vanuit welke doctrine worden deze maatregelen genomen dan....allemaal de ogen sluiten en doen alsof men gek is! Dat is ook een oplossing natuurlijk!
Ik vind dit egt niet kunnen,als die juffrouw moslim was oke,dan zou ze dit moeten weten(als het waar is) Maarja gelukkig leven we in een ander land.
als ze moslim was had ze idd beter moeten weten maar idd een niet moslim verdient zo een straf niet aangezien ze dan niet had kunnen weten wat voor gevoel het bij de moslims losmaakt in die landen. en dan nog is het niet aan de mensen om haar te straffen ze weten niet met welke bedoeling het gedaan is dus zouden ze die vrouw toch wel er even op hebben kunnen wijze dat het bij hun niet kan en het daarbij laten.