Hoihoi, Wie kan mij een beetje moed inspreken en misschien zelfs wat tips geven? Mijn lieve zoontje van 3 maanden sliep de nachten goed (8 uur achter elkaar) nadat hij flink had geclusterd van 18.00 uur tot 23.00 uur. Twee weken terug kwam hij weer eens per nacht en sinds deze week is dat twee of zelfs drie keer (tussen 23.00 en 7 uur, na een avond clusteren) Aangezien ik nog twee kinderen heb rondrennen vanaf een uur of 7 in de ochtend is dit best vermoeiend. Over een week ga ik weer werken en ben ik benieuwd hoe ik het allemaal ga combineren. Heeft er iemand tips om het voor mezelf wat makkelijker te maken? Is dit normaal rond deze leeftijd? Groetjes, Hannah
Moed en tips heb ik niet, maar het is niet gek. Mijn dochter sliep voor de 3 maanden het best, ze kwam dan 1 maal. Nu is ze 1 en komt ze 2 tot 4 x. Hoewel het de laatste week vaak maar 2 x is en zelfs een keer 1 maal . Wel een stukje moed: vanaf ongeveer 5 maanden ging haar bedtijd s avonds wel vervroegen, dat scheelt wel heel veel, want dan krijg je je avond weer een beetje terug en kun je evt ook zelf vroeger naar bed.
Hi Hannah, her is normaal dat baby's door slapen en dan ineens weer veel nachtvoedingen willen. Vaak is dat wel tijdelijk omdat er iets aan ten grondslag ligt. Denk aan ziek, verkouden, menstruatie die op gang komt, tandje, aandacht, honger of dorst, groeispurt... Ik sliep heel veel samen in het begin. Ledikantje naast bed staan. Dan hoefde ik er niet steeds helemaal uit. Door liggend te voeden doezelde wij weer samen in en kreeg ik toch redelijk genoeg slaap. Doorgaans komt het snel weer goed!
Dankjewel! Dan hoop ik dat hij snel in de avonden iets beter gaat slapen zodat ik dan vast wat uurtjes kan maken. Dat zal inderdaad veel schelen. Ik wil voorlopig nog graag doorgaan met borstvoeding, maar poeh, pittig is het soms wel Gelukkig slaapt hij in zijn wiegje naast mij, dat scheelt inderdaad. En nu je het zegt, ik denk dat mijn menstruatie eraan komt. Dat kan dus ook invloed hebben? Mijn andere kindjes heb ik door verschillende omstandigheden niet lang zelf kunnen voeden, dus nooit zo ver gekomen dat ze nog de borst kregen ls mijn menstruatie weer op gang kwam.
Zeker kun je voor of tijdens de menstruatie een productie dip hebben. Daarna trekt het weer snel bij hoor. Zo lang je je kindje blijft volgen zal hij genoeg krijgen. Maar pittig zeker Er zijn veel vrouwen die je daar meer over kunnen vertellen of op borstvoeding. Com. Ik werd zelf pas na een ruim jaar voor het eerst ongesteld dus daar heb ik niet veel mee van doen gehad gelukkig.