verzuring benen bij minste geringste

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Schilderijtje, Apr 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    Hallo,

    ik heb er eigenlijk al een paar dagen last van maar vandaag extreem.
    ik ging vandaag even naar de apotheek voor pillen zoontje.
    eenmaal daar binnen (na 100m lopen ) verzuren mijn benen compleet. ik kon gewoon echt niet meer staan. als ik had blijven staan had ik erdoorheen gezakt. ze voelen hetzelfde als bij een flauwte. (krachtloos)
    ik snap niet zo goed waar dit vandaag komt.
    lichamelijk voel ik me verder heel erg moe. ( maar dit zal waarschijnlijk ook wel komen doordat ik ver in zwangerschap ben)

    ik vind het persoonlijk best wel eng om dit elke x te hebben na maar een heel klein stukje te lopen. het komt erop neer dat ik niks meer kan.

    waar komt dit vandaan en kan het kwaad?

    ( bloeddruk is overigens netjes, heb ik zelf even gemeten )
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    Sep 25, 2006
    6,432
    5
    38
    HOi Sprankelkind,

    mogelijk heeft het te maken met de doorstroming in je benen. Door de grote baarmoeder kan de bloedsomloop minder goed zijn en dit kan weer invloed hebben op je spieren. Het is allemaal zwaarder en alles kost wat meer kracht. En wat ook een boosdoener kan zijn is vochttekort.
    Vervelend dat je het al na zo'n klein eindje hebt. Ik heb geen gouden tip, maar zorg dat je je benen een beetje blijft trainen en drink veel!
    Het kan verder geen kwaad.

    Groetjes Brigitte
     

Share This Page