Is iemand van jullie direct na curretage zwanger geworden?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door cherry blossom, 29 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cherry blossom

    cherry blossom Niet meer actief

    Zoja... hoe kwam je daar achter? want als je een test doet.. kan het nog hcg zijn van de miskraam.. die blijft een poos in je lichaam zitten..
    Ik stel deze vraag omdat ik pas (vrijdag) een curretage gehad heb en nog dik positief test.. wij willen er op zich wel op wachten tot ik een menstruatie gehad heb, maar we willen geen voorbehoedsmiddelen gebruiken mochten we zin hebben. Want als ik zwanger wordt is het natuurlijk niet erg, juist leuk! Maar hoe weet ik dan dat ik zwanger ben want een test is niet duidelijk ivm hcg van de miskraam..

    Iemand van jullie dit meegemaakt?
    ben heel benieuwd!
     
  2. Loe

    Loe Niet meer actief

    Ik testte tot dik zes weken na de curettage positief. Ik ben een slecht voorbeeld, omdat ik ook nog eens verkleving kreeg (syndroom van asherman) en mijn slijmvlies aangetast bleek. Met behulp van hormonen ben ik nu weer zwanger. In januari 2010 zwanger getest en curettage was in juli 2009.
    Maar dat positief testen duurde dus wel even.
     

Deel Deze Pagina