Hier ook eeen tijdje geweigerd, ik bleef gewoon het eten aanbieden en ze mocht yoghurt zoveel ze wou, om toch zoveel mogelijk vocht binnen te krijgen, uiteindelijk, zoals ze ineens omsloeg met niet drinken, begon ze ineens weer wel te drinken!
Pap heb ik geprobeerd. dat ging er echt niet in. Vanmorgen weer maar net 90 cc naar binnen gekregen. Heb nu zoiets van, ze is vrolijk, niet ziek, levendig eet goed.. als ze dorst heeft drinkt ze wel. Ik ben zelf ook een erg slechte drinker, dus ze zal t niet van een vreemde hebben. Ik bied nu vaker over de dag was sap aan in een gewone beker, dus die paar slokjes die ze pakt is dan weer mooi meegenomen.
Hoe gaat het nu? Hier dus hetzelfde, sinds een goede week. Ik zie dat onze dochters bijna even oud zijn.. Ons schema is: 7.30/8.30: 180/6 9.30/10: fruithap 150 gram + slokjes water 12/13: 1 broodje met 120/4 15.30: 100 ml diksap + halve cracotte/rijstewater of nog wat fruit 17.30: avondeten 150 gram + Griekse yoghurt en slokjes water 19/1930: 180/6 dit at ze eigenlijk goed, liet weleens wat staan en bij ziek zijn minder, maar sinds de laatste week is het drama. Ze is verder niet ziek maar drinkt de fles met moeite. ze wil al stoppen na 50 cc. Snap der niks van. Ook fruit en brood wilde ze gister niet. Brood in grote stukken vanuit het vuistje dan wel weer. de avondfles wil ze ook maar 50 cc, gisteravond toevallig helemaal opgedronken, resultaat vanochtend : 60 cc. Lijkt allesbehalve honger te hebben. Verder goed alert enzo. Fase fase
Ja hier vandaag ook weer bagger met drinken... ze zit aan nog geen 200 cc... maar nog 1 fles te gaan. Denk idd een fase ja.
Jewel hoor.. ze is harstikke vrolijk, geen koorts, niet verkouden o.i.d klimt de hele dag op me hahaha.. dus die is niet ziek. Ik denk idd gewoon een fase, en dat ze straks ineens weer fatsoenlijk gaat drinken.