2005: Tante Mars: Bezig sinds oktober '05 2006: Klussertje80: Bezig sinds oktober '06 2007: Mariska165: Bezig sinds Januari '07 Marieke74: Bezig sinds mei '07 (na dochter) (zwanger!) Quirine: Bezig sinds juni '07 Ladouce: Bezig sinds juli '07 loekie1981: Bezig sinds augustus '07 puck1234: Bezig sinds september '07 lilmomo: Bezig sinds september '07 Chichi: Bezig sinds september '07 zonnetje1980: bezig sinds september '07 Lidi: Bezig sinds september '07 (na dochter 2006) Angelea: Bezig sinds oktober '07 (zwanger!, ronde 19) Maaik: Bezig sinds november '07 (zwanger!) Traantje: Bezig sinds november '07 Lauw: Bezig sinds december '07 Pelikaantje: Bezig sinds december '07 (zwanger!) Sikki: Bezig sinds december '07 (het wordt ICSI) 2008: Kleintjevoorons: Bezig sinds januari '08 (het wordt ICSI) Sinja: Bezig sinds januari '08 (het wordt ICSI) Melissa79: Bezig sinds februari '08 (1e iui) MilkHd: Bezig sinds februari '08 puk25: Bezig sinds maart '08 Diaan: Bezig sinds maart '08 Tessa8: Bezig sinds april '08 Douglas84: Bezig sinds mei '08 Barleeus: Bezig sinds mei '08 (4e iui) Sammie88: Bezig sinds mei '08 Loe: Bezig sinds juni '08 Djaar77: Bezig sinds september '08 Muppet80: Bezig sinds september '08 Zethu: Bezig sinds november '08 Yvy30: Bezig sinds december '08 Afspraken: 02-07: Sikki: uitgangsecho 02-07: Lauw: Officiële uitslag HSG, zwangerschapskans berekenen en hoe verder 04-07: Sikki: start Puregon 450E 08-07: Djaar: Gyn. hoe nu verder 10-07: Ladouce: echo om te kijken of baarmoeder schoon en rustig is 13-07: Sikki: eerste FM 15-07: Ladouce: Bezoek aan gyn. ?-08: Mariska165: 2e keer zwemmers inleveren NOD: 25-06: Barleeus 31-07: Mariska165 Medicijnen: Djaar77: start clomid 100mg. op 01-07 Barleeus: start 01-06 met clomid 50 mg en 09-06 pregnyl Traantje: start 17-05 met clomid 50 mg Tante Mars: gestart met Clomid 10-0 (2e ronde) Anouk: Puregon 58 en Ovitrelle (5e ronde) Sen13: starten met clomid 100 mg (voor 2e ronde iui) Sikki: 20-06 Decapeptyl, 04-07 Puregon 450E Klussertje: 04-05 starten met provera 10mg Kleintjevoorons: 04-06 Decapeptyl, 18-06 Gonal-F Lauw: start 28-06 met Clomid 50 (4e ronde) Yvy30: 26-05 gestart met 1e ronde Clomid 50mg Zethu: 23-05 Provera (indien niet spontaan ongi/zwanger)CD 3 start Clomid 50 mg Lidi: Clomid 50 gehad; te veel follikels gevormd; cyclus afgebroken. Nu Provera en dan 5 dagen Clomid 25 en op 10e dag FM Behandeling in MMM: Melissa79: 1e IUI 22-02-09 (helaas) Barleeus: 4e IUI: 11 juni Sen13: 1e iui mislukt Anouk: 5e IUI 26-04 Traantje: 1e IUI mislukt Sikki: 1e ICSI 04-05 punctie mislukt, 2e ICSI 20-06 Kleintjevoorons: 1e ICSI 04-06 Voor het kopieren van de lijst: -de lijst quoten. -dan links boven [quote + naam ] en rechts onder [/ quote] weghalen -natuurlijk veranderen wat je wil veranderen -aan het plaatje hoeven we niets te doen! succes!
Hey meiden, ben weer ongi geworden Heb de lijst ff weer aangepast. Succes en sterkte morgen Chici, hoop dat alles voorspoedig verloopt
Hey meiden, Bij de uitgangsecho bleek ik een enorme cyste te hebben van 35 mm. Met die erbij mocht ik zaterdag niet beginnen met stimuleren. De enige optie was om deze weg te halen met een cystepunctie, dus dat hebben ze vanochtend gelijk maar gedaan. En wat viel het mee!!! Het domme ding is nu gelukkig weg (3 buisjes met vocht kwamen eruit) en zaterdag gaat het circus met stimuleren weer beginnen!!!
@ sikki: lijkt me ff schrikken als je zoiets te horen krijgt. Gelukkig dat ze er wel gelijk wat aan gedaan hebben dat je tenminste geen vertraging oploopt!
@zethu; ja, dat is zo anders had ik 3 weken moeten stressen. @loekie1981; dank je wel! Nee, het kan gaan kwaad aangezien ik de laatste weken veilig heb gevrijd, dus met condoom! @mariska165; dank je wel, ik hoop het ook!
Wow Sikki, dat is ff schrikken. Maar wat fijn dat ze je er gelijk van af hebben geholpen. echt super. Succes verder
@Sikki: Fijn dat ze de cyste meteen hebben kunnen puncteren. Nu loop je geen achterstand op.. Succes alvast voor zaterdag @Mariska: balen zeg.... ... op naar de volgende ronde. @Chici: succes voor morgen... wel spannend... maar fijn dat het zo snel gebeurd... @All: we zijn vandaag bij de gyn geweest... ip zijn alle onderzoeken goed (SLT, HSG, Sperma) en met Clomid heb ik een goeie eisprong. Nu mogen/moeten we het een half jaar zelf gaan proberen mbv Clomid. maar ik hoop dus echt niet dat het nog zeker een half jaar gaat duren... Ben het wachten een beetje erg beu!!!
Het wachten is zeker niet fijn Lauw. Maar ik hoop dat het heel snel raak is. @ hier: laatste provera ingenomen: laat die ongi maar komen!
Spannend Zethu, dan gaat het bij jou nu ook eindelijk beginnen! Lauw, balen he, dat wachten. Maar ja, je bent er dus nog niet vanaf. Maar hopelijk is het snel voorbij en wordt het wachten beloond! Mariska165, jij succes weer voor de volgende ronde! En ik zie dat in augustus de zwemmers weer ingeleverd mogen worden. Spannend!
Hoi Meiden, Ik ben ook een lekkere, stel ik mezelf voor en verdwijn vervolgens weer... ik hoop dat jullie het me niet kwalijk nemen... Wil echt graag hier gaan meeschrijven, maar momenteel zit ik nog op de wachtbank tot we 22 juli naar de gynaecoloog mogen... en heb dus eigenlijk niets te vertellen, anders dan dat ik op het ene moment er enorm tegen op zie om de MMM in te gaan en het andere moment haast niet kan wachten.... Groetjes...
@ charpi: tja, we hadden het er eerder al over. Maar het is wel herkenbaar hoor dat je er tegenopziet maar dat het aan de andere kant niet snel genoeg gaat. Bij mij gaat het nu niet snel genoeg dat ik ongi wordt.
Dag allemaal, Ik heb afgelopen vrijdag mijn kijkoperatie gehad en ik moet zeggen dat het me achteraf wel is meegevallen. Ik moest me om 7 uur s'ochtends melden op de afdeling opname in het ziekenhuis. Daar hebben ze eerst mijn tempratuur opgemeten en mijn bloeddruk opgemeten. Mijn tempratuur was goed, maar mijn bloeddruk een beetje laag. Dat scheen niet erg te zijn. Vervolgend werd ik naar mijn kamer gebracht, ik kreeg 2 stuks paracetamol en moest toen twee uurtjes wachten tot ik aan de beurt was. Om 9 uur moest ik me helemaal uitkleden en een blote billen schort aan. Ik werd met bed en al naar de opratie afdeling gereden en moest daar in de beddenwachtkamer wachten tot ik door de chirurg opgehaald werd. Tien minuten later kwam de chirurg en werd ik de operatiekamer ingereden. Daar stelde iedereen zich even voor en moest ik ter controle een aantal vragen beantwoorden. Ik werd geprikt voor het infuus en daarna werd de narcose ingespoten in mijn arm, dat deed echt zeer en ik voelde het lopen in mijn arm. Ik zei tegen de chirurg, mijn arm doet pijn en toen was ik weg. Ik werd wakker in de uitslaap kamer en het eerste wat in me opkwam was, ze zijn klaar en ik het het achter de rug. Tegelijkertijd vond ik het zo raar dat ze van alles en nog wat met mij uitgespookt hebben, terwijl ik van de wereld was. Ik had wel een zere strot en ontzettend dorst. Na een uur werd ik weer terug gereden naar mijn kamer. Daar aangekomen werd mijn bloeddruk om de tien minuten gecontroleerd, want hij was verder gezakt en dat was niet zo best. De chirurg kwam even later naar me toe en vertelde dat het allemaal goed gegaan was en dat beide eileiders nu open waren. Het enige waar hij van geschrokken was, is een hoeveelheid oud bloed in mijn buikholte. Hij begreep niet waar dat bloed vandaan kwam. Dat oude bloed heeft hij weggehaald. Dus alles ziet er nu weer goed uit van binnen. Ik mocht uiteindelijk pas in de avond met moeite naar huis, omdat mijn bloeddruk maar niet wou stijgen. Ik had een bloeddruk van 84 over 47 en dat was echt te laag. Ik heb 2,5 liter aan infuus gekregen om het te doen stijgen, maar dat hielp niet. Ik heb het hele weekend flinke pijn gehad en kon me bijna niet bewegen en was de hele tijd duizelig. Maar uiteindelijk vond ik deze pijn niet zo verschrikkelijk als die van 2 weken geleden. Ik ben superblij dat ik het achter de rug heb en kan niet wachten tot over 3 weken, dan heb ik mijn ovulatie en dan ga ik flink klussen....
@ chichi: ik ben blij dat je eileiders nu helemaal open zijn. Gelukkig dat je nu minder pijn hebt gehad. Die duizeligheid kan van de lage bloeddruk komen. En nu hopen dat het snel raak is!
@ Chichi: fijn dat de operatie achter de rug is; al is dat ook niet helemaal soepeltjes gegaan.... hoop dat je je snel weer wat beter voelt. In ieder geval is alles weer netjes open. @ all: ik lees regelmatig mee maar reageer eigenlijk niet zo vaak; weet nu eigenlijk nog maar half wat ik zojuist bij wie gelezen heb..... Ikzelf ben vandaag, cd 10 voor de FM geweest. (na 10 dgn Provera was ik netjes op de 4e dag erna ongesteld, daarna 25 mg Clomid 3e tm 7e dag). Het zag er allemaal netjes uit; bm slijnvlies 7mm en twee grote follikels links, allebei 19 mm en 1 iets kleinere; 'die gaat wrs niet mee doen' dus deze cyclus gaan we door (de vorige is afgebroken wegens te veel te grote Follikels. Aan het werk dussss........ Donderdag terug voor FM om te kijken of ze gesrongen zijn en dan wordt de boel wrs gevolgs dmv bloedprikken. Ik vraag me af of de luteale fase (te kort) nog verder ondersteund gaat worden, donderdag es vragen. Allemaal veel succes lfs Lidi
@ lidi: dat is best goed dat je nu al zo'n grote eitjes hebt! De meesten hebben op CD10 nog maar amper iets.
Hallo allemaal ik heb hier al eerder gekletst (klussertje80) maar ik ben weer back in town. Ik heb hele nare periodes achter de rug wat ik niet kon verwerken. en nu gaan me man en ik er weer voor.