5 jaar geleden is bij mij een AMH van 0.7 vast gesteld. Door een flinke portie geluk en DHEA gebruik hebben we toch twee kindjes gekregen. Nu is de jongste twee en hebben we toch nog een wens voor een derde kindje. Inmiddels een half jaar aan het proberen ( met ubiquinol en dhea), maar zonder resultaat. De laatste maanden ben ik telkens om de 2 of 3 weken ongesteld. Zonder eisprong. Zou dit dan toch het begin van de overgang kunnen zijn? Hoe snel zou het AMH kunnen zakken? De mmm willen we niet meer in, maar ik laat denk ik toch mijn fsh en amh bepalen via de huisarts. Iemand nog tips....?
Hoi Tic, als 81 staat voor je geboortejaar ben ik 1 jaar jonger dan jij en mijn amh is nu 2,53. Ik denk dus dat je (hoe rot ook) rekening moet houden met een vroege overgang. Ik zou het zeker nog eens laten prikken om te zien waar je nu zit. Je korte cycli duid ook op mogelijk vroege overgang.
Bedankt voor je reactie. Ik ben 35 inderdaad. Heb inmiddels met de huisarts gebeld, maar die is nog niet zo voor het bloedprikken. Ik hoor vanmiddag meer.