hej dames, wij zijn hard opzoek naar een buggy die ook in lig stand kan, we zijn beiden wat langer en dat zijn de twee belangrijkste punten waar we rekening mee moeten houden. evt mee nemen op de fiets zou ook fijn zijn maar niet noodzakelijk. nu heb ik zelf even een beetje rond gekeken en deze sprongen er uit, Koelstra Simba en Maxi-Cosi Mila. de Quinny Zapp lijkt me ook wat maar die kan niet in lig stand. ow en ik wil geen honderden euro's uitgeven aan een buggy. wieowie kan me helpen. ow heb ook al gedacht aan een goedkope en later een Zapp te kopen maar heb dan geen idee welke!
Wij hadden een beetje dezelfde eisen en zijn voor de Nuna Pepp gegaan. Hij kan in ligstand, heeft een verstelbare duwstang, kan op de fiets en zelfs achter de fiets ipv aan de zijkant, waardoor je veel stabieler fietst. Ik ben er echt super blij mee!
Wij hebben de Koelstra Simba. Goede buggy voor z'n prijs. Kan goed plat en de duwstangen zijn lekker hoog. Zou zelf nooit voor een Quinny Zap gaan. Lage duwstangen (zie soms mensen hun rug zwaar belasten om dat ding een beetje te kunnen duwen) en ik zie niet helemaal in waarom je een buggy zou kopen die niet plat kan. Volgens mij heeft Quinny nu ook een buggy die wel plat kan, maar ja daar betaal je dan ook wel weer voor...
Wij hebben de Mila en die is prima, licht en toch comfortabel genoeg, maar ik vind hem wel een beetje aan de lage kant (ben 1m80). Als jullie veel langer zijn, zou ik dus voor een andere buggy gaan!
Klopt, Quinny Zapp is er nu ook mét ligstand. Maar, daar hangt best een aardig prijsje aan. Enne...waarom je een buggy koopt die niet plat kan? Omdat je 'm, in mijn geval, alleen gebruikt als het niet anders kan. Dus alleen als het niet handig is om de wandelwagen mee te nemen. Ik ga niet uitgebreid wandelen met de buggy, dat doe ik wel met de zoveel meer comfortabele wandelwagen. De ligstand voor de buggy is voor mij dan ook overbodig. De Quinny Zapp is voor mij een ideale buggy voor erbij. Ik vind het wat anders als je geen andere wagen ernaast hebt.
Wij hebben de simba. Loopt prima, past ook goed op de fiets (zijkant, wiebelt wel). Maar er is toch niets beters dan de kinderwagen, die loopt het fijnst. Noor slaapt niet in de wandelwagen of buggy, dus daar heb ik geen ervaring mee.
Er zijn genoeg kinderen die onder geen beding nog willen liggen als ze buiten zijn, die willen alles zien. Dus dan is een ligstand behoorlijk overbodig.
ik heb de safety advancer buggy. een hele mooie buggy die ook plat kan... Wij zijn er helemaal happy mee! Wij hebben hem gekocht bij babydump. Er is alleen een nadeel hij kan niet op de fiets mee...(als dat een nadeel is tenminste). Wij hebben hem nog niet gemist op de fiets in ieder geval. groetjes
ons meisje slaap ook niet in de buggy/wandelwagen maar ze heeft een harnas aan en kan niets anders dan liggen dus ik moet wel met lig stand. het arme kind verveelt zich dood en zo als aan komende zondag gaan we naar de rodeo en dan is het heel lastig om de wandelwagen mee te nemen in ons kleine autootje. ik vind onze wandelwagen helemaal niet fijn maar hij heeft een grotere bak dan de meeste, daarom heb ik hem aan geschaft. ons meisje heeft haar knieën naast haar kont door het harnas en past niet in een kleinere bak. dat stomme ding van ons is super zwaar om te sturen en loopt echt niet fijn. misschien ga ik de buggy ook (snelle) voor de boodschappen doen.