Nee dan ga ik uit me schema van zondag dinsdag donderdag werk namelijk nog 36 uur moeilijk te combineren met andere dagen. Warming up doe altijd even wandelen voor de les start heel kort maar en uitlopen geef de les aan toch.
@ Ria: dan wordt het inderdaad lastig om een les te verschuiven. Jammer. Evy zegt inderdaad niets over warming up en cooling down. Maar lees op internet dat het wel nuttig is.
Vanavond les 4 afgerond. Had eigenlijk gisteren gemoeten, maar was pas heel laat thuis van mijn werk. Vandaag gelukkig wel tijd gehad. Nu naar les 5. 3 x 3 minuten hardlopen. Ben zeer benieuwd! Die staat morgen op het programma. Warming up: ik wandel al en dan zet ik mijn mp3 speler aan. Tegen de tijd dat de les echt begint heb ik een minuutje gewandeld. Verder is die 1e minuut hardlopen ook warming up. Cooling down: dat zijn de laatste 3 minuten van je les dat je uitloopt. Die doe ik dus ook altijd.
Ik heb net les 4 gelopen. 2,66km in 24:25. Gemiddelde snelheid: 6,55 km/u Ik had erge last van mijn knieën in het begin en merkte dat ik daardoor niet echt snelheid kon maken. Maar ik heb het nu wel goed warm, dus ik denk dat ik toch wel aardig wat calorieën heb verbrand. Zijn er trouwens nog dames die endomondo of my fitness pal gebruiken? Lijkt me leuk om jullie toe te voegen
zo ben ik ook begonnen met joggen, van 0 conditie naar 8 km ben vorig zomer gestopt omdat ik de 4daagse van nijmegen ging lopen en daarvoor wilde trainen. naar de zw schap pak ik het ook weer op, begin dan halverwege denk ik.
Mijn Evy was vanmorgen zwaar van slag.. Ze vertelde me niet goed wat ik moest doen, ik ging lekker, dus liep op eigen gevoel.. 6,6 km in 43 minuten, was best trots. 3 x 2 minuten gewandeld!
@ Rolinka en Bolkje: jullie gaan gelijk op, leuk! Ik gebruik Runkeeper. Fijne app! @Saar: hoe ging het? @ Spring: mooie prestatie! Hoelang ben jij al bezig?
Waar kan ik die lessen van evy vinden? Ik heb aan het begin van deze topic een linkje gevonden maar deze doet het niet (op mijn telefoon dan). Werkt het niet om vanaf telefoon te downloaden of is de pagina veroudert? Start To Run MP3 0 tot 5 km
Ik gebruik mp3 en op me telefoon runkeeper ga vanmiddag weer me best doen. Zal wel zwaar zijn 3 dagen niet geweest. Spring: je gaat echt goed.
Gisteren flink last van mijn rechteronderbeen, dus even een dagje rust. Vandaag gaat t helaas ook niet, want ik heb een lange werkdag en ga vanavond uit eten. Vrijdag ga ik weer! Hoop wel dat mijn been dan geen zeer meer doet.
Ik ga zaterdag weer. Hopelijk doen mijn knieën dan minder zeer, want ik heb er nu al 3 dagen behoorlijk last van.
Dag dames. Ik heb eergisteren les 7 gedaan, morgenavond les 8. Merk echt al verschil in uithoudingsvermogen enzovoorts.
Zo les 13 gedaan echt heel zwaar 3x6 minuten duurdere eeuwig voor me gevoel maar wel volgehouden ben nu erg moe ga vroeg naar bed.
@ Rolinka: hoe gaat het met je benen? @ Bolkje: is de pijn aan je knieën een beetje gezakt? @ Maia: dat lijkt me idd een lekker gevoel als je merkt dat het lopen steeds beter gaat. @ Chantalcindy: jij bent ook lekker actief bezig! Ik ken het programma niet. Nog gefeliciteerd met je zwangerschap! Vind je het spannend? @ Ria: super goed van je dat je de les uitgelopen hebt! Slaap lekker! @ Spring: lekker een avondje vrij! Vandaag les 2 gelopen. Had vanochtend een klein beetje spierpijn aan de binnenkant van mijn bovenbenen. In de loop van de dag nam de pijn ad. Ondanks dat het hard regende ben ik toch gegaan. Tijdens het lopen had ik niet zo'n last van de regen. Het ging weer lekker! Bij de laatste drie minuten hardlopen voelde ik mijn spieren erg goed. Nu op naar les drie. Moet nog ff kijken of ik zaterdag of zondagochtend ga.