Spannend fennec! Zijn er meerdere dames die een voorgevoel hebben dat het raak is deze ronde? Ik heb zelf een vermoeden, maar ja ik durf daar echt nog niet teveel op te vertrouwen. Eerst maar die test volgend weekend...
Ik durf mijn voorgevoelens en lichaam niet meer te vertrouwen inmiddels, haha. Ik heb al zo vaak gedacht dat het raak was en toen was het niet zo. Echt zo'n lekker typisch geval ben ik. Voorbeeldje: (10DPO) *stapt in auto en zet radio aan* *insert start gevoelig liedje met teksten als "I just know your life is gonna change" * IK: Dit is gewoon een voorteken, ik weet het zeker! (11DPO) *leest artikel in de krant over vrouw die na jaren zwanger raakt na het drinken van granaatappelsap* IK: Ik heb toevallig vorige week twee granaatappels gegeten. Dit KAN toch geen toeval zijn?! (12DPO) *Wat ruikt mijn auto ineens raar van binnen* IK: Whaha, dus vandaar. Ik geloof het pas als ik de test in mijn handen heb met twee streepjes.
Haha ja als we ons zwanger konden denken dan hadden we dit forum ook niet gehad he Ik durf er ook nog niet te vertrouwen hoor, voor hetzelfde geld is het niet zo. Daarnaast is het pas de eerste ronde voor #2 dus ik verwacht er niet teveel van. Meestal is het ook achteraf pas dat alle puzzelstukjes op z'n plek vallen
Haha Fennec, super herkenbaar ja. Ik durf er ook niet op te vertrouwen want volgens mij houdt mijn hoofd me gewoon voor de gek! Morgen doe ik voor het eerst sinds een week weer een test, nog steeds niet ongesteld dus.
Wat spannend, zou de eerste nu al positief testen? Spannend!!! Die ovulatietesten zijn heel handig, maar soms ook killing, ik gebruikte voor vorige zwangerschap goedkope en wanneer ik m zag oplopen die clearblue. Ik ben vandaag ongesteld geworden na afbreken van mijn cyclus, dus we gaan weer nieuwe ronde in. Mijn nod zal dan zijn rond 9 februari.
Hallo dames.. Spannend he! Ik heb geen voorgevoel. Ik ben 10 jaar geleden eens zwanger geweest (1x seks) miskraam.. Bij Lucas had ik na 3 weken en 2 dagen na mijn pilstop een positieve zw test.. Daarom heb ik het gevoel dat het niet zo lang duurt.. Mijn vriend zijn dochtertje was er ook in 1 ronde. Maar je weet maar nooit!! Gemiddeld gezien heb ik heel veel geluk gehad.. Fennec: ik zou ook graag die oculatie testen willen van cb, alleen vind t het veel te duur met mijn test drang.. Maar je weet iig zeker dat je eisprong is geweest. Wij zitten dus samen op het wachtbankje..gezellig.. Pff vinden jullie ook dat de tijd nu zo langzaam gaat?
O wat spannend allemaal! Dat wachten is echt aftellen he.. de dagen gaan zooo langzaam dan ineens. Ik had bij mijn dochter een voorgevoel dat het raak zou zijn en ik voelde ook aan alles dat ik zwanger was, herkende het gewoon van de eerste keer. Deed de test ook meer als bevestiging. Daarom denk ik dat als ik nu zwanger zou zijn, ik dat zou voelen.. maar hoeft natuurlijk helemaal niet.
Jaaa dat wachten ppff. Gelukkig wel hoop leuke dingen op de planning aankomende weken! Ovutest van zojuist was een stuk donkerder dus heb goed hoop.
Jullie hebben lekker gekletst dames. Voor sommige spannende momenten. Bij me miskraam had ik heel sterk het gevoel van ik moet testen ik ben zwanger weet het zeker. Bij me zoontje daar integen geen gevoel heb een week voor de test nog een hele fles rosé zitten weg drinken hahah
Misschien toch maar aan de klus voor de zekerheid Meiske2015! Maartje03; oh echt? Een hele fles? Haha. Ik durf tot mijn menstruatie niet meer te drinken nu. Heb mijn kerel ook al van het bier afgehaald, slecht voor de zwemmers 😛
@Fennec Haha hier hetzelfde, zit ook al drie weken niet meer aan de drank. Manlief nog wel, dus hopelijk valt de bewering dat het slecht voor de zwemmers wat mee . En als ik zondag wel weer last krijg van het maandelijks feestje kan ik er mooi een drankje opnemen. Maar natuurlijk hoop ik dat het meteen raak is . Hebben jullie al bepaalde symptomen? Ik alleen zo nu en dan steken in de buik, misselijk en zo weeïg gevoel. Maar ja dat heb ik dus ook als ik ongesteld moet worden... Nog 3 dagen tot testen
Pff dames op de wachtbank, spannend hoor. Ik vondt dat ook zo vervelend, elke keer als je iets voelt ga je het over analyseren. Elke maand was ik weer zwanger haha! Ik voelde de eerste toen ik zwanger was echt helemaal niets. We hadden een maandje pauze ingelast maar toen deden mijn borsten echt super zeer, savonds getest en ja hoor!! Kon het echt niet geloven haha. Hier is het weer iets rustiger qua tandjes, kan de bovenste nu goed zien! Wat een ander bekkie krijgen ze dan! Ik geef nog steeds borstvoeding dus al ruim 1.5 jaar geen drank gehad, dat zal straks dus niet zo'n groot probleem zijn.