Wat meiske zegt, hoest met je Robijn? Spannend smurf! hoop niet dat mijn ei zich in de datum vergist heeft, ik heb het gemiddelde van dag 14 maar aangehouden 😋
Het gaat wel, lief dat jullie het vragen. Het is wederom een klap. Lichamelijk lijkt het ergste voorbij te zijn, hopelijk donderdag goed nieuws .
Ach Robijn, wat erg! Sterkts. Fijn dat het wel lichamelijk al beter gaat. Waar gaan ze donderdag nog naar kijken? Voor de andere meiden spannend! Ik ga duimen dat de eisprong goed getimed is! Ik verwacht zaterdag mijn ei te hebben, helaas is manlief dan weg. Maar maken t in de ochtend dan nog maar even gezellig en zondagavond. Die dates staan vast haha!
Nou ik heb weer wat raars... Gisteravond voordat ik naar bed ging opeens bruinig bloed bij het afvegen en vanmorgen weer. Ik kan toch niet ongesteld zijn geworden op CD18? Heb ook geen normale menstruatie klachten of buikpijn. Ben erg benieuwd of het doorzet. Iemand ervaring mee?
Blanco test hier. Had ik wel verwacht. Toch wel teleurgesteld. We nemen een pauze van 3 rondes, hopelijk daarna meer geluk.
Zou inderdaad innesteling kunnen zijn racesmurf. Spotting... Sterkte Meiske. Even de rust terugpakken kan wel helpen. En wie weet gebeurd het dan juist als je ontspannen bent weer.
Hoi Racesmurf, ik ben na 18 dagen een paar dagen ongesteld geworden. Ik ga uit van menstruatie, maar het is moeilijk. Meiske, veel sterkte, hopelijk tot snel, zwanger. Wij nemen iets afstand van het zwanger worden. Merk dat het veel met me doet. En wie weet komt er dan ineens een verrassing!
Vervelend zo die onzekerheid Racesmurf. Ik zou niet durven zeggen wat het is. Bij een ovulatiebloeding of innestelingsbloeding zou je helder roos bloed verwachten. Misschien eerder een beetje oudbloed van seks een keer? Kan ook nog. Tipp, we pakken de condooms er weer bij dus dat lijkt me sterk haha. We zien allebei een december kindje niet zitten vandaar even pauze. We hebben geen haast met een tweede al was het nu natuurlijk wel erg leuk geweest. We zijn ook aan het kijken voor een vakantie in mei, voordeel is wel dat ik dan lekker aan de wijntjes kan 😂
December lijkt mij ook geen leuke maand voor een verjaardag als ik eerlijk ben. En vakantie is altijd leuk natuurlijk! Ik heb net een ovu test gedaan en het is de meest duidelijke tot nu toe. Bruinverlies was/is bruin-rood-slijmerig. Sorry voor de details...
Hm lastig! Misschien toch met je ovulatie te maken. Piek kan je gemist hebben en dan is je ei al geweest. We gaan er eind mei weer voor dan ligt de uitgerekende datum rond 23 februari. Dochterlief is ook een maand te vroeg geboren dus vandaar dat we liever een maandje extra wachten. Mocht nummer 2 ook maandje eerder komen dan zitten we eind januari en niet rond oud en nieuw hahaha
Hahaha. Goed bedacht Meiske. Ik was stiekem ook wel een beetje opgelucht toen het vorige ronde niet raak was. Uitgerekende datum lang rond de verjaardag van mijn dochter. Dat leek me nou niet echt fijn.