Nee zeer zeker niet. Misschien kunnen we er achter komen of meer mensen dit hebben gehad op het forum en dit dat naar sensi terug koppelen of zo ????
oh meiden... Ik weet niet of er iemand nog is, maar ik ben zo zenuwachtig voor die uitslag morgen van mijn bloedtest. Ik wilde jullie trouwens laten zien hoe mijn buik zo gegroeid is... alleen ik krijg die foto er niet op.. als ik hem upload dan zegt ie dat het niet gelukt is.. weet iemand hoe dat werkt? Liefs meisje..
als het zo niet lukt kan je naar www.tinypic.com gaan en dan die link hier plaatsen. Buik groeien in het begin van de zwangerschap komt door darmen. En nog niet door je kindje. Dus weet niet of het een duidelijk symptoom is maar ik ga wel voor je duimen!
jaa maar de dokter zei dat als ik zwanger ben dat ik dat dan al 2 of 3 maanden ben.. en ik weet nog uit mijn vorige zwangerschap (die ik weg heb moeten laten halen omdat ik te jong was) dat ik ook al echt een buikje had bij 2 maanden.. Dus daarom kan ik ook niet wachten op die uitslag van die bloedtest. Maar als die negatief is (waar ik wel vanuit ga, anders is het alleen maar erger als het niet zo is) dan moet ik wel onderzocht worden zei de dokter want dan is er echt iets mis met mij.. het is trouwens gelukt... Bekijk bijlage 57685
wow dat lijkt idd op een zwangerschapsbuikje. Ik duim voor je vandaag! Peetjuh nog 1 dag voor je mag testen van jezelf. Ik kom morgenochtend gelijk spieken hoor of je al wat gepost hebt!
hoi dames ik heb gister nacht echt een super vage droom gehad, ik ging een cb test doen en die zei 6-8 wk zwanger haha kan helemaal niet, toch vaak komen bij mij zulke dromen uit zal ik dan toch deze maand zw raken???? eind deze maand zullen we het weten @ cici gefeliciteerd meis met het brusje @zina balen meis ik ga heel hard voor je duimen en hoipen dat het spruitje zich vast klemt ik weet precies hoe je je voelt , als er wat is en ik ben online op msn of wat dan ook mag je je hart luchten okay? sterke meis @ all succes met testen, bloeduitslagen, echo1s en klussen ik heb gister weer geklust als het goed is dit weekend ei dus ben benieuwd xxx
hallo dames.. sorry voor mijn late reactie! manlief is ziek dus ik moet de zaak draaiende houden.. wel best fijn, kan mijn MK deze week een beetje van me af zetten... dus hier gaat het op het moment redelijk goed! we zijn weer flink aan het klussen geslagen.. het vloeien was gelukkig redelijk snel voorbij en ook mijn zwangerschaps verschijnselen verdwenen snel!! pff lees dat er nog steeds vele onzekerheid is bij verschillende dames... ik duim nog steeds voor jullie.. manlief is nog steeds niet beter, denk dat ik na het weekend pas weer vaker online kan zijn.. xxx
dankje cici, jij trouwens ook gefeliciteerd he Nou nog maar een paar uurtjes en dan kan ik bellen voor de uitslag.. Ga dood van de zenuwen hier
cici wat mooi! Fantastisch! Meisje hoe laat kan je bellen? Zat al te kijken of er al bericht van je was... trotsemama: ik hoop dat je droom uitkomt meid! Peetjuh nog niet online geweest dus ook niet stiekem getest?
niet op snel reageren maar daarnaast klikken meer opties ! dan klikken op beheer bijlagen, daar kan je foto uploaden, als die klaar is met uploaden klikken op venster sluiten. en dan bericht versturen.