zitten jullie al klaar voor de voetbal????? bah vind er niks aan..ik ga zo lekker boodschappen doen, mooi rustig in de supermarkt haha... mn vriend houd ook niet van voetbal ( jaja..ze bestaan!!)
ik vind er ook geen ZAK aan en ben al sjaggie doordat ik zo'n *(@$*)#@ nacht heb gehad en voel mij beroerd....beginnen ze ook al met die *#($)#*$)(#*TOETERS....ik ben ze nu al scheitzat :x
klote toeters zijn het ja!:x schijt voetbal is helaas ook nog eens net van start bah.. doe maar rustig aan!
is het echt al begonnen? dacht pas om half 2?! hahaha ik kom echt sjaggie over...nou gelukkig misselijkheid zakt iets, ga denk ik ff cracker proberen te eten en dan ook ff naar supermarkt
Hee meiden, Ben ik weer na een megadruk weekend.. Zaterdag de verjaardag van mijn dochter gevierd, het was een erg drukke maar leuke dag. Ze is weer erg verwent met alle cadeautjes. Gister verjaardag gehad van de oma van me mannetje, dat was iets minder gezellig haha, maarja oma was erg blij dat we er waren. (is 2 uur rijden naar hun) Dus nu weer even tijd om hier te komen kijken.. @debbie: VAN HARTE GEFELICITEERD MEID!! ben echt mega blij voor je!! wanneer ben je uitgerekend?? @ dikkebuik: welkom hier en ik hoop voor je dat je je ook snel bij de zwangeren kan voegen! heel veel succes! @chicken en future: Jammer van deze ronde meiden, maar geef de moed niet op he @all: ik heb ook een giga hekel aan voetbal en ben dan ook blij dat me mannetje er ook niks aan vind. Iemand al iets gehoord van flowerz???
als het goed is ben ik 25 februari uitgerekend. Kreeg net een berichtje van flowerz dat ze nog niet getest heeft en ook niet ongie is geworden... spannend dus!
25 febr is mn vriend en mn vader jarig hopelijk komt er voor flowers goed nieuws! ze heeft immers de dec starters forum gestart
debby,GEFELICITEERD MET JE ZWANGERSCHAP. gaaf hoor. wanneer ga je een afspraak maken bij de gyn? dikkebuik,welkom. heb lekker op de bank geslapen onder de voetbal.haha.heeerlijk.
mamaatje bedankt. Ik moet 8 juli voor een echo. Ik moest wel vandaag bellen, want ik moest de zaadtest van mijn man afbellen.
hey meiden, Ik zie net dat ons topic over een paar berichtjes alweer gesloten gaat worden. Dat is toch bij 500 pagina's??