@debby: wat erg voor je! ja en sommige mensen hebben direct hun oordeel al klaar terwijl ze niet eens weten wat er verder nog gaande is. mooi laten die mensen als je zelf maar weet waarom en wat er aan de hand is! @annekulpe: zou er ook een nachtje over slapen. Maar wat zegt je vriend dan? @mel: ben er weer! toch maar ff heen gegaan. Vriendlief is nu druk met de lamp bezig! @lavendel: gewoon op de man euh...vrouw af vragen. als vriendinnen moet je alles eerlijk kunnen zeggen. trusten! @all: ik rook ook niet, maar heb ook nog nooit gerookt!!
hoe is t trouwens met de zieke kindjes?? valentijn heeft nu ook flink te pakken.. 39 koorts en erg hoesten hangerig en zeurderig maar tegelijkertijd zo lief vannacht 3x eruit geweest..pfff en ik ben al zo moe als ik s'avonds op bed lig ben ik ineens klaar wakker..zooo maf
er zijn er maar weinig die weten dat ik zwanger ben..en dat wil ik nog even zo houden..tisnog zo pril
@anne en als je bij het hotel blijft en je vertelt dat je zwanger bent, denk je dan dat je ook kunt vertrekken?? en voor hoe lang heb je dat 0uren contract dan? (weet niet precies hoe dat werkt, heb ik namelijk nog niet gehad) want als je dat zeker weet, ging ik sowieso voor die andere baan denk ik... welk werk vind je leuker? ook heel belangrijk!
heb tot 1 april dat contract en ik weet dat ik verlenging krijg maar ik weet niet of ik dan uren op papier krijg weet ook niet of ze me ontslaan as ze t weten.. heb t erg naar mn zin daar,aleen weinig uren thuiszorg nog nooit gedaan lastig hoor
@ Xenia, mijn vriend heeft een cursus, maar over ong 15min is ie thuis @ Flowerz, Je hebt de kou getrotseerd! Dan is je lamp morgen in ieder geval toonbaar @ Anne, ik hoop dat je toch nog lekker kan slapen. Tot later en succes met je keuze!!
Meiden ik ga er vandoor. Straks komt mn lief thuis en dan moet ik natuurlijk even knuffelen. Tot morgen! Slaap lekker.
@anne: succes vannacht en welterusten! @mel: trusten!! Wij gaan straks ook ff klussen aangezien ik dit weekend volgens mijn banner mijn ei heb! Spannend!!
derde keer dit berichtje... krijg telkens een foutmelding. @all, de kruidvattesten zijn in huis.... Even kijken wanneer ik het ga doen.
@all, ik merk dat het rustig is. Morgen ga ik dan weer reageren op al jullie berichtjes op het forum Ben ook best moe... Weltrusten
@ de naar bed gangers... slaap lekker en droom zacht! Ik ben nog steeds aan het werk ik ga zo even bij de nachtzorg de bijzonderheden overdragen en dan de boel langzamerhand afsluiten en dan lekker naar huis tuffen. Helaas is mijn vriend pas weer om 1 uur thuis, maar ja dan kan ik in de tussentijd nog even lekker douchen en aanklooien in huis (als ik ga slapen word ik om 1 uur wakker en slaap ik de rest vd nacht niet meer:x ) Nog geen naderende ongi klachten te bekennen bij mij.. wel de laatste week soort van opvliegers, dan krijg ik het ineens bloedheet en ik zweet meer (nooit last van gehad) en buien.. vanavond met het haiiti programma op tv hier op me werk notabene, marco borsato zingt dat lied en ik sta spontaan te huilen, gelukkig lagen de clienten toen al op bed... ik spoor soms echt niet.... we wachten het maar "rustig' af... wat zijn ieders hobbies hier, misschien leuk om neer te zetten?! zijn we zo weer bij duizend berichten hihi Ik ga even op visite bij de nachtzorg... tot zo!
hallo dames!! wat een geklets hier!! toppic is zo vol denk ik! ik kan het andere toppic niet meer vinden??? hier ben ik de dag we weer goed door gekomen, mijn hoofd loopt alleen weer over van de info die ik vandaag bij de rechter te horen heb gekregen! maar ik ben tot nu toe enigsinds blij met de uitspraak die de rechter tot nu toe gedaan heeft!! maar het gaat nog een lange weg worden! zal jullie binnenkort proberen de details te vertellen. @mel ik ben iedere avond alleen thuis, manlief heeft een eigen zaak in de horeca! hoop morgen weer tijd te vinden om te forummen, had ik vanavond willen doen maar kreeg bezoek van schoonmoeders, ze wilde ff horen hoe het geweest was, maar bleef langer zitten dan verwacht.. is net de deur pas uit! morgen zal ik dan overdag ff de tijd moeten vinden, morgenavond manlief helpen in het bedrijf, en pas rond half 5 snachts thuis...pffff wordt nu al moe als ik er aan denk! maar zaterdagavond heb ik lekker helemaal niets!!!!!!!
Heey dames! Ja ik weet het, dit berichtje is wel heel vroeg! Ik kan eigenlijk al 2 weken niet slapen! Elke avond gaan we om half 12 erin en ik slaap pas om 3 uur, dan wordt ik van elke draai van me vriend klaarwakker en als hij om 5:30 elke wekker uitdrukt (6 x ga er verdorie in 1 keer uit :x) val ik weer in luchtige slaap tot ik vanaf 8 uur pas vast slaap. Dan wordt ik om half 1 weer supermoe wakker. Dit breekt me langzamerhand op! Het maakt niet uit hoe druk ik bezig ben overdag, ik ben snachts gewoon klaar wakker! Vanmorgen dus ook! Ik ben maar gestart met een bak met noedels want als ik wakker word moet ik meteen eten. Het wordt nu echt irritant, want ik heb een beetje de griep maar zelf dat helpt niet met slapen. Ik heb al van alles geprobeert! Douchen voor het slapen gaan, föhnen, rustige vogeltjesmuziek, aan leuke dingen denken, en proberen gewoon in slaap te vallen. Het lijkt wel of ik het slapen verleerd ben! En ik merk gewoon dat ik daardoor minder geconsentreerd ben overdag. Maar ook dat mijn formulatie niet meer zo goed functioneerd en dat ik steeds meer de griep krijg. De dokter schrijft alleen maar diazepam voor. Hartstikke leuk bedacht, maar ik ben juist zo blij dat ik van dat soort troep af ben! Hebben jullie nog tips?! Heb me ei trouwens ook nog steeds niet gezien! Hartstikke laat dus voor mijn doen! Ik hoop dat ik em uberhaubt krijg deze maand