ik kwam ff koekkeloeren ..ik ben in dec ook gestopt met de pil.. en a.s vrijdag mag ik testen eindelijk poehpoeh.. en aan alle zwangere dames onder ons! superrr! geniet van deze komende tijd!! Liefs,
Aan allen die mij proficiat hebben gewenst: bedankt Ik wens al de rest zo rap mogelijk hetzelfde toe! Goh, echt slecht geslapen deze nacht...zoveel liggen denken eh...ma man Even afspraakje maken met dokter. grt
Help! ! Net een vroege test gedaan, zon eentje van extra sensitief en een heel licht streepje! hij was alleen heel licht maar in de gebruiksaanwijzing staat een streep is een streep. Vind eng. . Zou ik nu zwanger zijn? Morgen weer test doen in ieder geval! Vind zo spannend, denk niet dat ik nu nog kan slapen!
marja, ja waarschijnlijk ben je wel zwanger meid! Maar nog even rustig aan... want het schijnt nog best vaak mis te gaan na zo een extra sensitive test... wacht nog ff tot na je nod en test dan weer!
pfff vandaag dag 40 en nog geen ongi te zien... wordt er moe van zo een lange cyclus elke keer. Nog 4 daagjes en dan testen.
@zina,zou je mij nog ff in de nod lijst willen zetten,had het zelf geprobeerd maar is niet gelukt. @debby82,wat vervelend is dat he?steeds weer die lange en verschillende cyclussen. het is dan moeilijk om te weten wanneer je dan je eisprong hebt toch?
@debby ja ben ook heel voorzichtig!! Vind het ook dood eng! Weet ook niet wat ik der van moet denken. Ga morgen een kruidvat test doen!
help heb vanochtend een sensi test gedaan met een heel licht lijntje... ben zo misselijk dat ik net toch een KV test heb gedaan en een beter lijntje ( zie mijn foto album) kan iemand me helpen,... ben ik echt zwanger>???????? word gek van mezelf!!!
hardstikke duidelijk marja! Van harte gefeliciteerd! Misschien heb je je eisprong wel eerder gehad ofzo? Ik begin hier een beetje gevoelige borsten te krijgen enzo dus ik ga er van uit dat ik binnenkort ongesteld wordt. (Eindelijk). Volgens mij ben ik niet zwanger dus ben blij als de volgende ronde begint.
Oorspronkelijk geplaatst door marja1982 help heb vanochtend een sensi test gedaan met een heel licht lijntje... ben zo misselijk dat ik net toch een KV test heb gedaan en een beter lijntje ( zie mijn foto album) kan iemand me helpen,... ben ik echt zwanger>???????? word gek van mezelf!!! je bent echt zwanger hoor.gefeliciteerd.je moet toch altijd eerst 10 testen doen om het te geloven.hihi.
Ja hor marja! hartstikke zwanger! gefeliciteerd!!!! Hier erg veel verwarring, ongie blijft bruin... vaag...
Ik had nog en vraagje, ik heb vorige keer na mijn ongie van ong. 3 tot 4 dagen al snel mijn eiersprong gehad. namelijk de 14 ongie en de 24e eiersprong. is dat wel gezond? want de meeste dames hebben em rond 2 weken!
Nod lijst 2010! rood = overtijd groen = zwanger Januari 5 jazz 12 Thyrza 13 marja Gefeliciteerd!!! 14 olle rolle 15 muizz 16 debby 18 anne 19 twijfel en xenia 20 Mel 23 peet 29 future Februari 4 cici 5 meisje 6 flower 8 Zina
@ Marja, gefeliciteerd!! Wat ontzettend leuk voor je! @ Zina, ik weet eigenlijk niet of dat wel mogelijk is. Ga anders eens langs je huisarts die kan je met zekerheid vertellen of het goed is of niet. Maar ik zal me er niet teveel zorgen om maken als ik jou was.
net clearbleu test gehaald en die zegt zwanger... phuff kan het niet geloven!!!!! Ow zo geweldig!!!!!!!!! Voel me zo raar misselijk.... hoofpijn van het slecht slapen en stond me ma ineens aan de deur... zegt ze gaat niet goed ik zo nee ben moe hahah willen het samen vertellen ga het vanavond maar doen want mijn ma ziet alles aan mij!!!!!!!!! ZO gaaf jongens,... maar ik weet nu wel.... je voelt het hoor!! Ik wist het al een paar dagen voor mijn gevoel!!!
zina het is wel mogelijk hoor, is bij iedereen anders. Heb zelfs wel eens gehoord van iemand die tijdens haar ongie een eisprong had. Je lf is wel 14 dagen (de tijd tussen je eisprong en je eerste ongi dag?) Dan heb je mazzel met een korte cyclus.
@zina,zet 7febr maar op de nod lijst.dan houd ik nu ongv 30 dagen aan. ik heb nu ook meer last van bruin ipv rood bloedverlies. maar denk wel dat het ongie is,maar waarom het meer bruin is weet ik ook niet. en je eisprong kan ook best in het begin of aan het eind van je cyclus zijn.is bij iedereen anders. daarom gaan we ook gelijk klussen als mijn ongie weg is.en dan maar een x extra als ik misschien mijn eisprong voel.