Fijn dat de huisarts iig gaat overleggen! Bij mij heeft dat licht roze/ licht rode wel 2 dagen geduurd voor dat het door zette.. En het was ook maar een paar keer op een dag. Hoop voor je dat het door gaat zetten!
Hey meiden, Ah jammer diegene die ongesteld zijn geworden Maar ook wel weer positief dat het lichaam alles weer zelf oppakt toch!! Van de positieve kant bekijken! @Grietje77, vervelend he zo'n lichaam dat in de war is!!! Maarja, je weet maar nooit...als sperma 5 dagen leeft.... alles is mogelijk! Hoop dat je snel zekerheid hebt. Bij mij zou mijn ongi zondag moeten komen!! Ik hoop t niet Ik had vandaag wel wat kramp, zoals van een aankomende ongesteldheid...maar ik heb ook weer gelezen dat het gevoel van een aankomende ongesteldheid overeen kan komen met zwangerschapsverschijnsel.....haha ik probeer het ook maar positief te zien Ik ga morgen maar alwel vast zwangerschapstest kv2v5 halen, heb ik die maar alvast in huis. Kan ik maandagochtend meteen testen als het nodig is! En anders heb ik ze voor een volgende ronde in huis! Succes meiden! Leuk om elkaar zo op de hoogte te houden.
Hey meiden nieuwe kansen nieuwe rondes voor de gene die ongi geworden zijn ,ik moet volgende week ongi worden ben benieuwd of ik het word ,heb al 14 dagen lang allast van mijn borsten vannacht zo slecht geslapen van de pijn echt bah bah mijn vriend mag er nog niet eens naar wijzen en hij krijgt al op zijn flikker dat ie niet in de buurt van mijn borsten mag komen echt erg en gisteravond behoorlijk buikkrampen gehad ...volgende week test doen pff spannend !!!
ben zelfs stiekem een beetje jaloers op de meiden die nu ongesteld zijn geworden want die weten tenminste waar ze aan toe zijn!! Liever posi test natuurlijk maar toch. Ik zit al op dag 47.... Nog niks te zien. En ook geen posi test. Dus ik zit nu op niks vorige keer was t 36 dagen dus ja... zal wel aan ontpillen liggen maar ik zit toch te wachten op mn ongesteldheid nou!!! Liefst posi test maar dat zit er niet meer in lijkt me als ik nu nog negatief test en ook vrij weinig symptomen heb. Om gek van te worden! Maar positief blijven...!
@Em Ik snap jou helemaal dat je er beetje onzeker van word en jarloers op bent ,maar als het te lang duurt zou ik toch even langs de HA gaan ,ik ben ook beetje jarloers op meiden die ongi geworden zijn en meiden die zwanger zijn want hun hebben antwoord worden en wij zitten hier nog steeds op ons wachtbankje pfff !!! Maar ben je nooit rond de zelfde periode ongi dan en wanneer ben je precies gestopt met de pil en hoeveelste ronde is dit van jou ? Maar positief blijven...!
hallo dames ronde 1 van het klussen niet gelukt op naar ronde 2 wel ben ik er nu zeker van dat ik echt een vaste cyclus heb tenminste tot nu toe ben al ruim 8 jaar niet meer aan de pil want was natuurlijk niet meer nodig na de sterrelisatie van mijn man maar goed nu in spanning afwachten of het herstellen ervan goed is gegaan en ik zwanger mag raken op naar ronde 2 1ste ronde 28 dgn
@ EM90 ik begrijp je onzekerheid ik heb dat bij m n eerste gehad vanag dec 98 was ik al overtijd verschillende testen gehad via huisarts doorverwezen naar ziekenhuis ook niks te zien vervolgens weer naar huisarts die wou mij toen even vertellen dat het tussen m n oren zat en ik daar hulp voor moest zoeken maar toch nog 1 x testen wat dacht je bam hij slaat positief uit ben zwanger en na 14 wkn zwanger al te zijn slaat bij mij de test pas uit laat anders eens bloed prikken op zwangerschap dat kan ook
@ bibinijmegen Ja 't wachtbankje ja ... ik ben in de laatste week van januari gestopt met de pil (februari met condoom gedaan) dus eerst natuurlijk nog de stopweekbloeding zegmaar en begin maart mijn eerste 'echte' menstruatie gehad, die was helemaal niet zoals ik had tijdens en voordat ik de pil slikte maar okee. Dus het zou nog goed kunnen komen van het ontpillen maar t lijkt erop dat bij meesten de cyclus steeds regelmatiger (en korter) wordt ipv onregelmatiger. @mama15 Ik zat inderdaad te denken om maar naar de HA te gaan maar ik weet toch dat hij weer zegt dat t door het ontpillen komt.. deed hij vorige maand ook. En toen had hij gelijk want ik had zo veel symptomen, maar de bloedtest was negatief. Ik denk dat ik moet wachten nog want misschien is mijn cyclus nog gewoon erg onregelmatig en anders sta ik straks elke maand bij de HA voor een bloedtest... Maar na 14 weken pas positief! Dat komt niet veel voor volgens mij. Goed dat je doorgezet had, merkte je het aan symptomen of wist je het gewoon?
@Em Inderdaad het wachtbankje ja ... ik ben benieuwd bij jou hoe en wat Ik mag vanaf Dinsdag al testen maar met kruidvat test kan ik pas met Qday testen !!
@EM Natuurlijk hou ik jullie op te hoogte , ik ga dindsdag mijn eerste test doen in mijn eentje daarna nog keer op donderdag !!! heb er totaal 3 en dan op de dag dat ik ongi moet worden haha !!!!
@bibinijmegen Spannend!! ik duim/hoop voor je mee!! Hopelijk weet je het al eerder dan de 3e test hihi @em90 Zo had ik het nog niet bekeken, maar kan me voorstellen dat je simpel wordt van het feit dat je niet weet waar je aan toe bent hopelijk komt er voor jou ook snel duidelijkheid! Ik ben nu al fan van stoppen met de pil, ben maar 2,5 dag ongi geweest, heerlijk!! Als het zo blijft gaan teken ik ervoor (zolang ik nog niet zwanger ben dan hihi)
He Em90, we lopen bijna gelijk! Ik zit op dag 52 Had woensdag opeens rozeslijm, sindsdien niks raars meer gehad.....gek wordt ik ervan haha dan maar liever even 'goed' ongesteld
Wachtbankje is niet leuk Duim voor jullie dat jullie snel ongesteld worden of zwanger zijn! @bibinijmegen, spannend, nog ruim een week en dan testen Ik test maandag! Heb een test in huis gehaald!
Hallo dames, Ik heb nog een vraagje, ik ben afgelopen dinsdag ongesteld geworden na mijn eerste ronde en dit was maar voor twee dagen en nu hou ik een drukkend/trekkend gevoel links onderin net naasr het heupbot zeg maar, iemand enig idee wat dit kan zijn? Dit heb ik nl nooit na mijn ongi??
@MIJ Dat is raar 2 dgn ongi ,als ik jouw was toch even een test doen,ik heb ook sterk gevoel dat ik echt zwanger ben ,mijn borsten zijn enorm gegroeid in 3 weken en behoorlijk pijnelijk stond net even voor de spiegel pfff zucht !!!!misschien ga ik maandag de test doen !!!!als de pijn niet weg is e normaal drink ik thee sochtends vanmorge kreeg ik het niet weg wa behoorlijk misselijk bah
@liefde absoluut spannend mijn borsten zijn enorm gegroeid me vriend zei het ook en thee lust ik niet word ik misselijk van elke ochtend idee dt ik moet overgeven maar er komt niks sta elke ochtend boven de wc zonder dat er wat komt,ga miss al maandag test doen gewoon spannend dit hahaha
Misschien ga ik dat wel doen, snap er weinig van pff verder weinig klachten alleen het idee dat ik sommige dingen beter ruik hihi Maar klinkt spannend en hoopvol bibi! Ben echt heel erg benieuwd! Wat duurt wachten dan lang he ik hoop voor je mee!!
Heb net een test gedaan maar die was negatief, het was geen ochtendurine,, maar neem aan dat ik dan nu toch echt wel positief had moeten testen..toch? ik moet wel veel plassen pff kan elk half uur wel naar de wc en dan ook normaal plassen zeg maar, geen kleine beetjes...jeetje...wat een gedoe allemaal haha wat denken jullie??