@ Charise, misschien is je cyclus langer omdat je er onbewust toch erg mee bezig bent? Het vrouwenlichaam is raar Zelf ben ik 9 jaar aan de pil geweest, mijn 1e cyclus was nu 25 dagen. Heb redelijk veel kwaaltjes gehad die ook op zwangerschapskwaaltjes leken. Ben benieuwd of de regelmaat er in blijft en hoe nu mijn 2e cyclus verloopt.
@Charise, dat is wel balen joh! Denk je dat je goed ontpilt en een regelmatige cyclus hebt en dan is ie ineens langer.. Misschien omdat je er nu bewust mee bezig bent? Ik heb ook allemaal van die klachtjes ben bang dat het ook onpillen is.. Maar omdat ik gisteren avond een klein drupje bloed ben verloren en daarna niet meer heb ik toch een beetje hoop dat het een innesteling was..! Ik hoop dat deze keer je cyclus weer wat korter is!
Nou toen mijn cyclus langer werd was ik er nog niet mee bezig. Manlief wou toen nog niet en deden toen toch al wel eens af en toe zonder condoom. En ik dacht nou een week na ei moet wel kunnen. En toen voelde ik ineens allerlei eisprong krampjes en bleek dus dat mijn ei pas een week later ineens kwam. En dus ook een cyclus van een week langer. Nou en daarna is ie lang gebleven. Ben er nu wel mee bezig, in de zin van tempen en ovutestjes gebruiken, maar ben er wel rustig in. Ik vind het jammer als het niet raak is, maar ben niet volledig teleurgesteld. Ik heb me ingesteld op het feit dat het over het algemeen niet heel snel gaat.
Ik ben ook aan t klussen, 5 maart mijn eerste dag van ontrekkingsbloeding gehad en vandaag mijn eerste dag van de echte ongesteldheid, dus hoop dat t zwanger worden net zo snel gaat!!!
@ CHarise: Heel herkenbaar dit. Heb al sinds zondag dat ik van alles voel in mn buik (steken, rommelen, soms rechts dan weer links of juist heel laag), rugpijn, erg veel afscheiding, steekjes in borsten, misselijk en heel moe Ben vandaag zelfs thuis gebleven zo beroerd was ik, uiteraard negatieve test....zo frustrerend! Dan maar uitgaan van een griepje en een menstruatie die lang op zich laat wachten
Klinkt erg als je eisprong Felice. Vervelend dat je je zo beroerd voelt. Maar je bent ook pas gestopt met de pil toch?? Want al die klachtjes e.d. heb ik ook gehad toen ik stopte vorig jaar. Dacht echt dat ik zwanger was!! Maar je lichaam is gewoon hard bezig om alles weer op gang te krijgen. Je eierstokken moeten ineens weer eitjes gaan produceren e.d.
Ja daar dacht ik ook aan....dan is er nog hoop haha nee ben gewoon heel blij als ik weer ongesteld word, maar voor de zekerheid misschien toch maar even extra klussen
Hoi Danielle, leuk dat jullie voor een tweede gaan! Jij bent ook lekker jong moeder zeg, geweldig lijkt me dat ! We wonen dichtbij zie ik! Heel veel succes en hopelijk snel een tweede wondertje voor jullie...
Felice, het heeft zn.voor en nadelen natuurlijk. Is ook wel wat aan vooraf gegaan! (je kan.terug lezen van.voor.de zwangerschap) gelukkig gaat alles.goed met ons en voel ik me niet echt 21! Bedankt! Jij ook.erg veel.suc6.toegewenst!
Ja ik geloof best dat het ook heel zwaar is.....wat bedoel je met teruglezen, op je profiel bedoel je? Nieuwsgierig aagje
Haha ja dat bedoelde ik. Ik heb van jonge leeftijd de pil geslikt maar op een bepaalde leeftijd werk in ineens maanden niet ongesteld of 2 lange weken aan stuk wel. Heb lange tijd bij de gynaecoloog gelopen om te kijken wat het probleem was. Het probleem werd gevonden; De pil. Het maakte mij beetje bij beetje minder vruchtbaar. En ontregelde alles. Ze wisten nog niet precies hoe en wat dus besloten gewoon door te gaan met pil gebruik. Mijn vriend en ik vonden beter te stoppen aangezien we een kinderwens hadden en niet wilde riskeren onvruchtbaar te worden en die droom op te geven. Hebben afspraak gemaakt bij de huisarts voor een intake voor IVF. Datum geprikt, afspraak gemaakt.. Zwanger! (korte versie) haha. En direct na de geboorte had ik zoiets hmm nooit meer! Maar paar maanden later wilde ik dolgraag nog een klein wondertje! Heb echt het liefste kind wat je kan wensen! Vriendlief vond het geen goed idee wilde liever wachten tot Jayden wat ouder was. Maar na lange gesprekken over de voor en nadelen van 2 jonge kindjes toch besloten deze maand er voor te gaan! Waar woon je als ik vragen mag?
Jeetje wat een verhaal zeg....heel heftig lijkt me dat die hele medische malle molen! Wel heel fijn dat jullie er nu samen toch achter staan om voor een tweede te gaan. Hopelijk nu met wat minder gedoe Tilburg !
@XDanielle, Jeetje heftig zeg! Maar probeer je nu zonder ivf zwanger te raken? @ Felice, hoe is het nu met je? voel je je al weer wat beter? Merken jullie ook in je omgeving dat ze je snel al te jong vinden om aan kinderen te beginnen? Verschrikkelijk vind ik dat! Niemand kan toch bepalen of je er klaar voor bent, heeft naar mij idee niks met leeftijd te maken.. Bij mij zijn de klachten wel een beetje veranderd, heel af en toe nog een steekje onder in me buik en heb nu ook wat steken in me borsten maar niet heel erg. Verder heb ik ook ineens last van wat maagzuur en veel boeren heb dit echt nooit gehad! Je haalt je natuurlijk van alles in je hoofd echt irritant haha!
@ Dido Gaat wel wat beter, nog steeds moe en af en toe steekjes. Wel nog steeds (lage) rugpijn en denk steeds ongesteld te zijn geworden is het gewoon weer afscheiding....daar wordt je toch simpel van Jij mag over 6 dagen testen zie ik, spannend! Hoop echt voor je dat het meteen raak is, dat zou natuurlijk ongelooflijk zijn ! Heb je die symptomen normaal ook rond je menstruatie (voor de pil?) of kan je je dat (net als ik) ook niet herinneren? Als ik zwanger blijk te zijn zou me dat niks verbazen, maar lees dat zwanger- en menstruatiesymptomen vrijwel hetzelfde zijn....Hoop toch niet dat ik nu elke maand opnieuw een week ziek ben
@ Felice, Pff snap ik dat je daar simpel van word! Erg dat vrouwen lichaam haha. Ik mag idd over 6 dagen testen maar weet niet of ik dan al durf haha! Ik kan me het echt niet herrineren hoe mijn symptomen waren voor dat ik de pil slikte, volgens mij had ik niet echt apparte dingen ofzo Het zou echt super zijn als het meteen raak is maar ik hou er wel rekening mee dat het lang kan duren maar stiekem hoop ik er toch wel erg veel op, had niet verwacht dat het me zo bezig zou houden. Heb jij vandaag nog getest? Hoop voor jou dat het ook echt snel raak is! Erg he die onzekerheden??
Haha ja inderdaad nog getest tegen advies van mijn vriend in ....toch weer negatief! Maar ik heb nog hoop dat deze kwaaltjes een teken van ovulatie zijn, heb gister ovutesten bij sensitest besteld dus hoop morgen nog te kunnen testen. Afwachten maar. Stom he, dat het je stiekem zo erg bezig houdt! Als ik op mn werk ben dan heb ik er niet eens tijd voor om over na te denken, maar zodra ik thuis ben zit ik meten op ZP haha Volgens mij stelde jij ook de vraag over het oordelen van jong ouders worden toch? Ik begrijp helemaal wat je bedoelt! Een tijd geleden zei mn moeder nog iets als 'ga eerst genieten met z'n tweetjes...' toen ik weer eens een babygrap maakte maar daar gaat het helemaal niet om vind ik. Als het gevoel er is en het zit goed, waarom dan nog wachten? Denk trouwens dat mn ouders het geweldig zullen vinden en mijn vrienden vragen nu al elke keer als ze me zien: En ben je al zwanger?! Haha ze weten nog helemaal niks van onze plannen maar zien dat blijkbaar al helemaal voor zich bij ons (hoewel zij allemaal nog het uitbundige studentenleven leiden ). We hebben alles goed op orde en kunnen allebei niet wachten op een kleine.....beter kan toch niet ? Ik ben 23 en vriendlief bijna 25....en jij/jullie?
Ben benieuwd of de ovulatie testen bij je werken! Ik wil de eerste maanden gewoon zo proberen al zijn die ovulatie testen wel verleidelijk! Haha grappig ja dat ze dat vragen, dan zullen jullie het wel uitstralen ik ben bijna 23 en mijn vriend is 27. Hebben ook alles goed op orde dus een kleintje erbij zou het helemaal compleet maken! Wij krijgen ook vaak te horen van Fam. Enz ohh jullie hebben nog tijd zat! Vind ik zo irritant haha! Ik denk dat ik volgende week donderdag of vrijdag test als ik dat vol houd zo lang.. maar misschien word ik wel gewoon ongesteld hoop het niet natuurlijk maar van de andere kant dan weet ik wel dat het weer gewoon op gang komt! Ik heb na dat piep klein drupje bloed van 2 dagen geleden ook geen druppel meer gezien! Zou wel volgens berekeningen precies de innesteling kunnen zijn maar dan denk ik weer nee dat is te mooi om waar te zijn dat het gelijk raak is haha! Vrouwen....
Hoi meiden, Leuk om ergens je verhaal kwijt te kunnen. Ik ben zaterdag 31 maart gestopt met de pil en vandaag is de ontrekkingsbloeding begonnen. Wij gaan ook voor ons eerste kindje. Hoop dat mijn normale menstruatie snel op gang komt! Nu ik gestopt ben met de pil ben ik er zo mee bezig. Heb éen hele grote kinderwens en mijn man ook. We zijn op 10-11-11 getrouwd en zijn er helemaal klaar voor! SPannend! Ik blijf jullie volgen!