Als eerst.. om te kunnen functioneren heb je bouwstoffen nodig. Eiwitten / proteïnen helpen hier bij al heel veel voor je energie maar ook om lang verzadigd te zijn. Natuurlijk moet je lichaam eerst wennen. Wat je er wel tegen kunt doen is te verkomen om zo min mogelijk pieken in je bloedsuiker te krijgen want anders krijg je sneller honger en ga je meer snaaien omdat je alvleesklier weer veel insuline moet aan maken. Honger komt dus van een slechte werking op de insuline. Daarom is in de ochtend heel belangrijk dat je goed eet met proteïnen en mineralen.
In die van mij zit trouwens ook een beetje pindakaas. Moet je wel van houden en ik moest er eerst ook wel aan wennen, maar nu vind ik het echt lekker.
Mijn man traint nu ook sinds 1 maandje (zware krachttraining) en hij heeft ook continue stevige trek/honger. Enkel eet hij dan wel de gezonde dingen en graait hij niet na de ongezonde dingen zoals koek/snoep/fastfood enzovoort. Je kunt je maag beter vullen met veel gezonde dingen dan een klein beetje fastfood. Anders train je voor niets
Rosao: Goed bezig fijn dat er belans is en komt , en wat afvallen betreft ook resultaat ? beterschap en als je weer gaat sporten bouw het rustig op , ga niet als een gek te keer.