http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/311489-hulp-nodig-ovulatietest.html kan geen foto plaatsen met gsm... Dus moet ff zo... Snap niks van mijn ovulatietesten...
Hey meiden, Ben even een tijdje wat afwezig geweest, ga het nu weer bij proberen te houden! @Suusje Wat raar zeg, van die testen. Ik weet ook niet hoe dat kan, er is een behoorlijke duidelijke streep te zien, wat vreemd zeg. Wel balen dat je nu nog steeds geen duidelijkheid hebt. Misschien toch wel verstandig om hierna eens naar de gyn te gaan? Want hier schiet je ook niet veel mee op @Naatje Balen van je temp. Zag dat ie vandaag nog wat gezakt is. Hopelijk gaat ie morgen weer omhoog! Ik ga morgen een testje wagen. Verwacht nog wel negatief, maar kan het toch niet laten
@Suus: Idd vreemd van je ovu testen. Ik zou je ook ni verder kunnen helpen, echt geen idee. Ben benieuwd wanneer voor jou deze ronde eindigt.. @Naatje: Hoe is het met jou? Zie in je banner dat je 2 dagen overtijd bent.. @Poemi: Al getest vanmorgen? Hier mn temp weer 36.8, verder weinig nieuws..
Huh Poemiiiiiiiii! Ik zie nu je banner, 3w5d WOW Van harte gefeliciteerd meis, het is jullie zo gegunt..
Nou nog steeds geen positieve test... wel nog steeds donker... Ipv dat ik 1 nov kon testen, ben ik nu nog steeds op zoek naar mijn ei... Heb vannacht heel slecht geslapen en me echt afgevraagd waar ik/we mee bezig zijn... Dit begint echt heel erg te worden... We hebben gisteravond nog ff snel geklust... En zo gaat het al weken... Het komt nog maar zelden voor dat we er echt van genieten... En ja ik weet dat het fout is en dat ik het moet loslaten maar het lukt me niet... Als ik besluit om te kappen met tempen en ovulatietesten dan weet ik weer helemaal niks hoe mijn cyclus verloopt.. Heb risico daarvan is dat ik denk dat ik overtijd ben en weer ga testen, terwijl mijn cyclus dan gewoon heel raar doet... En dat is ook niet bevorderlijk... Hopelijk krijgen we hier wel eens wat Roze
Hier is nog niet veel veranderd. Gisteren was mijn NOD, maar ben nog niet ongesteld. Had dinsdag al negatief getest ondanks dat mijn temperatuur die ochtend al was gezakt (kon me gewoon niet inhouden ). Gisteren was mijn temperatuur ook gezakt, maar vandaag ietsiepietsie gestegen ( My Ovulation Chart). Het enige wat ik kan doen is afwachten. Mocht ik zondag nog niet ongesteld zijn, zal ik nog een testje wagen. @SuusjeLove; wat vreselijk die onzekerheid! Hoop écht dat je snel meer zekerheid krijgt want dit is ook niets! Kan de HA ook niets (meer) voor je betekenen?
Bedankt meiden! Ik heb vanmorgen idd al positief getest! Vind het doodeng, maar ben ook wel heel blij. Twijfel nu alleen wanneer ik de gyn zal bellen. Ik heb natuurlijk wel iets te vroeg getest, 12 DPO, dus twijfel of ik vandaag al zal bellen (wat ik heel graag wil ) of dat het verstandiger is om tot maandag te wachten. @Suusje Wat een ellende zeg, met je cylcus nu. Begrijpelijk dat het allemaal niet meer zo leuk nu is en heel vervelend dat je het niet los kunt laten. Misschien toch binnenkort eens langs de HA, hoe k*t dat ook is? @LeenElise Vreemd dat je temp nu nog steeds zo hoog is. Normaal voor je ei is ie lager toch?
@ SuusjeLove Jeetje, vervelend zeg!! Is toch echt niet leuk meer op deze manier. Ik heb trouwens ook gehoord dat tarwekiemolie je LF kan verlengen, maar ook je hele cyclus. Dat zou betekenen dat je deze cyclus ook pas later je ei zou kunnen hebben. Pffff, hoe dan ook, het is niet leuk. Ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid hebt... @ LeenElise Je had gelijk, FF heeft mijn kruis later nog verplaatst. Nu heb ik mijn ei gehad op 23CD - zat mijn gevoel toch juist. @ Naatje Spannend bij jou zeg. Nu is je temp weer iets gestegen. Ik ben heel benieuwd of je zondag positief test. Ik duim voor je!! @ Poemi JAA!! Gefeliciteerd meid!! Het is je gegund. Mijn temperatuur was vanochtend (6DPO) ineens nog 0.3 C° hoger dan gisteren en eergisteren. Ik hoop maar dat dat een goed teken is... wat denken jullie?
@ Poemi, wauw alweer raak!! Gefeliciteerd. Ik zie dat je 17-11 eerste echo is. Komende tijd zal voor jou extra spannend zijn. Ik hoop dat je toch kunt gaan genieten. @ Iloiza Wow dat is inderdaad behoorlijke stijging. Ik hoop dat je temperatuur de komende tijd (maanden... ) hoog gaat blijven. @ Suusje, O wat zul jij ondertussen gek worden van je lijf zeg. Ik zou als je volgende week nog geen ei gevonden hebt toch de huisarts bellen hoor. Je zult ondertussen ook behoorlijke stress hier van krijgen en hierdoor kan je cyclus nog verder van slag raken... @ Naatje, bij jou is het nog steeds spannend zie ik. Ik duim voor je!! Ik ben vergeet hier steeds te tempen, ik ben al uit bed en dan zie ik thermometer liggen... goed teken opzich natuurlijk want ik ben er minder mee bezig, maar eisprong komt steeds dichterbij. Ik zal zo nog even snel ovu testje doen om te zien of ie omo wit is of niet... Ik heb namelijk eerst twee dagen lichte streepjes voordat ik knaltest heb. Dus als ie nog omo wit is dan ga ik morgen nog even tempen.
Hier nog steeds toos eiloos... Heb vanmorgen ook niet getempt... Geen zin in... Maar nu weer spijt van... Wist ik maar gewoon of ik wel ongesteld word of niet... Dan zou ik gewoon ff alles laten voor wat het was en volgende ronden op nieuw beginnen...
@ Liesje Dank je! Ik hoop het natuurlijk ook. Vandaag weer 0,1 C° lager dan gisteren, maar nog steeds lekker hoog. Tja, van de ene kant is het wel fijn dat je er minder mee bezig bent, maar het is toch ook wel erg handig om te weten wanneer je het best kunt klussen. Vanwege mijn onregelmatige cyclus wil ik toch blijven tempen, en om het niet te vergeten gaat mijn wekker iedere ochtend om dezelfde tijd. Na het tempen draai ik me om en slaap ik verder. @ Suusje Ik vind het zo vervelend voor je. Zo heb je echt geen enkel idee waar je aan toe bent... Je denkt dat het door de tarwekiemolie komt?? Of misschien daardoor kan komen?? Ik slik tarwekiemolie om mijn LF langer te maken (die was de vorige cyclus maar 8 dagen), maar zou het ook niet kunnen zijn dat tarwekiemolie je hele cyclus verlengt - en je dus ook je eisprong later krijgt?? Oh, ik weet het niet - ik zeg ook maar wat... Ik hoop dat je zsm duidelijkheid krijgt. Dit is ja om gek van te worden... Succes meid!!
@Naatje: Spannend, hopelijk heb jij zondag een mooie positieve test in handen! @Poemi: Ja vreemd he, vanmorgen weer 36,8.. Zal straks wel een enorme daling krijgen voor mn ei. Inmiddels de gyn gebeld? @Iloiza: Oh das mooi, fijn dat je nu duidelijkheid hebt! @Suusje: Aah suusje wat klote.. Na deze ronde zou ik wel contact opnemen met de ha voor wat meer duidelijkheid, hier word je ook gek van.
hey dames, zou ik mee mogen kletsen? zou iemand naar mijn tempkaartje willen kijken? (onzeker) haha ik hoop dat iedereen snel op roze mag!
Welkom Evaa Heb je kaartje even bekeken. Je hebt nog geen ei gehad. Als het goed is krijg je straks voor je eisprong een daling waarna je temp omhoog schiet en ook minimaal 3 dagen hoog moet blijven, dan heb je je eisprong gehad. Lekker doortempen dus
thnx! haha jaa hij is wel heel grillig geweest.. ik ben zoo benieuwd wanneer ik mn ei spot haha thnx voor het kijken meid!
@ LeenElise Ja, ik ben er ook blij mee, en vooral dat 'm gevoel juist was. Nu hebben we ook veel meer kans dat het raak is deze ronde. Als mijn ei de 19e (21CD) was geweest, hadden we maar één kans gehad omdat we te laat waren met klussen. Nu gelukkig meer kansen, en hopelijk ook raak. Nog een weekje afwachten... @ Evaa Mijn temp was in het begin van deze cyclus ook heel grillig. Volgens mij komt dat vaker voor tijdens/rond de menstruatie. In ieder geval is je ei nog niet geweest, dus lekker blijven testen. Alleen geeft je temperatuur pas achteraf je eisprong aan he? Dus je moet wel blijven klussen voor je temperatuursverhoging krijgt, anders ben je misschien te laat... Succes meid!!
Oh meiden, ik ben al ongesteld geworden! Ben nog niet achter de pc geklommen om m'n banner aan te passen. Wordt denk ik ook pas na het weekend aangezien ik heel het weekend logees heb. Fijn weekend iedereen! Ben weer druk in de weer vandaag haha!
@Iloiza: Nou dat is helemaal mooi, ik ga voor je duimen! @Naatje: Aah balen van je ongi! Gelukkig heb je nu wel genoeg afleiding haha, veel plezier met je logees.. Het is eigenlijk niet voor mij, maar ik heb een maansteen besteld! Vanmorgen binnen gekregen. Heb het bedeltje nu aan mn navelpiercing bevestigd.. Ben benieuwd