Ik wil graag extentions..tenminste dat denk ik. Wat is eingelijk het verschil tussen wave en extentions? is het verzorgen van de wave/extentions een rotklus of valt het wel mee? en hoelang blijven ze zitten? -einde intervieuw- alvast bedankt voor de antwoorden
Hoi hoi, Ik heb extensions. Ik gebruik met haarwassen een voedende shampoo en conditior(veel) Dan fohn ik mijn haar en doe een beetje zijde in mijn haar. het mooiste is het als je strijkt. Ik vind het wel wat werk maar nu deed ik niet zoveel met mijn haar behalve wassen Het lijkt geweldig en krijg veel complimenten. Ik heb het gedaan omdat ik in Juni ben getrouwd ik heb er geen spijt van ondanks het werk want als het mooi gestreken is en het zit mooi voel ik me mooi Als je ze goed verzorgt met zo'n speciale borstel kun je ze tot 6 maanden in houden. Ik heb voor 40 stuks 200 euro betaald nu heb ik van mezelf half lang haar dus bij was het puur verlengen van het haar. Groetjes Draga
ik heb geen ervaring met een wave dus kan je alleen iets vertellen over extentions. Ik heb 2 verschillende soorten gehad: losse en matjes. De losse zijn ideaal!! Je kunt er alles mee en op zich vergt het niet veel tijd. Wel ligt het er natuurlijk ook aan wat voor merk je hebt. Ik heb greath lenghts, socap en ballmain gehad en die waren allemaal super!! Matjes raad ik iedereen af. Jeetje wat een ramp is dat. ZOlang je ze los laat hangen gaat het nog, maar met opsteken of omhoog doen is het een ramp... je ziet het altijd zitten (niet de eerste week, maar wel zodra je een uitgroei krijgt) Ook klitten ze echt super erg. Ik heb ze van ballmain gehad. De eerste keer was het nu 2 weken 1 klit die ik er niet meer uit kreeg. Ik terug naar de kapsalon, hun hebben ze terug gestuurd. Toen kreeg ik nieuwe. Nou mooi!! Maar na 3 weken weer hetzelfde!! Weer een klacht gemaakt en ja het is een veel voorkomende klacht. Geef het geld maar terug!!! Als je nog meer vragen hebt hoor ik het wel...
Oja wat betreft het klitten. Ik trek ze iedere even uit elkaar en gebruik zijde. Goed kammen en droog fohnen na elke wasbeurt helpt ook enorm. Plus als je het niet fohnt en het op laat drogen ziet het er niet uit.
ok dus liever losse extentions ipv matjes... wat is de ideale lengte van je eigen haar om extentions te zetten? en op welke manier zijn van jullie gezet?
@draga: 40 stuks....wat moet ik me daarbij voorstellen? is dat de helftvanjehoofd of werkt het anders?
ah zo dan worden het extentions want wave heb ik dan wel eens gezien maar vind dat niet mooi. je ziet echt dat je nep haar heb.
Ik zet zelf extensions en ik kan je vertellen, doe het alleen als je er ook de tijd voor wilt nemen om ze te verzorgen. Wanneer je dit niet doet ziet het er echt niet uit. Zelf werk ik met losse extensions, dit geeft naar mijn mening het meest natuurlijke effect. Hoelang de extensions blijven zitten is afhankelijk van hoe snel je haar groeit, de qualiteit van de extensions en hoe je er zelf mee omgaat. Hoe langer je eigen haar hoe mooier het resultaat van de extensions. Als je verder nog vragen hebt dan hoor ik het wel. Je kunt me ook een PB sturen.
Ja dat is de onderkant van mijn hoofd. En ik heb ze puur om mijn haar te verlengen. Ik heb helaas geen voor en na foto. Ligt ook aan de lengte van je eigen haar geloof ik ik heb halflang haar dus had ik aan 40 genoeg.
Bekijk bijlage 173650 Hier een foto van de achterkant helaas een trouwfoto met krul dus steil is het langer. Hopelijk heb je nu een idee