Hoi dames, Even een update, hier alweer 5 weken! Voor mijn gevoel een hele mijlpaal hihi. We hebben maar bedacht hoe te vertellen. Manlief is het weekend na de echo jarig, maar we gaan zijn verjaardag niet uitgebreid vieren. Dus gezegd dat we langsgaan bij alle ouders, ff koffie drinken. Heb kopjes van de Prenatal gekocht. Schoonouders zijn deze week opa en oma geworden, ga ze dan een kaartje brengen om ze te feliciteren, met Opa en Oma erop. En dan doe ik er een kopietje van de echo in! Mijn ouders geef ik gewoon de kopjes, die zijn verder niet echt zo sentimenteel. Ben verder onwijs moe en misselijk, maar nog geen onderonsje gehad met de wc haha. Erg fijn dat ze ineens op werk allemaal surinaams eten, en turkse pizza's gaan afhalen, om naast je op te zitten eten. Die lucht is echt niet goed je hahaha. Hele dikke knuf voor iedereen!
Hey BEG! Wat ongelooflijk leuk om te lezen dat je ook zwanger bent! Bijna tegelijk een vmk en nu weer tegelijk zwanger!! Gefeliciteerd meid!
Ow wat erg! Zo moe als ik s avonds ben, zo klaar wakker ben ik nu al sinds half 4!!! Heb er maar nog wat testjes tegen aan gegooid hihi (zie album).
Ook ik ben vreselijk moe en lag gisteren rond 10uur alweer op bed, maar ben wel weer een paar keer wakker geworden. Alleen heel irritant, als ik naar rechts draaide kreeg ik last van maagzuur en als ik naar links draaide werd ik misselijk Vanochtend ook weer een testje er tegen aan gegooid, heb tot nu toe alleen maar testjes in de middag gedaan, die eigenlijk gelijk positief werden, de streep was er zelfs eerder als de controle streep Nu dus met ochtend urine en ook deze keer spatte de streep zowat door het venster, ohw wat een heerlijk gevoel toch!
Mooie testen hoor BEG!!! En ook ik ben moe maar 's morgen toch vroeg wakker en best fit eigenlijk. Heel gek! Deze morgen ook een licht misselijk gevoel.
Goeiemorgen BEG, Lekker dat je vandaag wat later wakker werd .. Ik ga van de week toch ook nog een testje ertegenaan gooien, gewoon voor de leukigheid (voor die 5 euro hahaha) . Ben zo blij dat t allemaal zo lekker loopt voor je meid, dat wilde ik je gewoon nog ff zeggen! knuf.
Heb vanochtend weer een testje van het KV gedaan en de strepen zijn even donker!!! Wacht nog even tot de test droog is, en maak er dan nog wat foto's van met de andere testen, zodat ik ze kan plaatsen Durf het nu wel aan om te verhuizen, zal de modjes dus even vragen of ze mijn topic kunnen verplaatsen
Hihi, uitslapen kan nu al niet meer hahah. Verder vandaag wel ok, doe het rustig aan op mijn vrije dag hihi. Hoe is het met jou? Mooie bloemenbanner
Net MvM gebeld! Krijg ik een bandje dat ik mijn gegevens moet inspreken... Hmmm, dacht toch echt dat ik iemand aan de lijn zou krijgen. Lijnen zijn open vanaf 8.00 tot 20.00 uur staat op de site...
goeso rustig an doen! en welja, we hebben dezelfde banner! hoop dat de mijne geluk brengt dan hier alles goed, zin in terugplaatsing van mn cryootjes. ga je verhuizen? jammer eigenlijk wel! smak