beha

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Lavalamp, 15 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lenne

    Lenne Actief lid

    16 mei 2011
    218
    0
    16
    Die van Noppies is dikker en steviger dan zo'n slappe bh, maar wel dunner dan de voorgevormde bh's die ik normaal draag. Het is dus zacht genoeg om makkelijk open te vouwen. Ik vond ze precies goed!

    (En dat laatste telde voor mij ook, maar ik had tijdens de hele borstvoedingsperiode twee cupmaten groter dan normaal :D Yes!)
     
  2. LA85

    LA85 Fanatiek lid

    25 apr 2013
    2.018
    1
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb nog steeds geen voedingsbh.. heb er wel een nodig want nu moet ik elke keer thuis zijn om te voeden (anders voel ik me niet op mijn gemak want moet me dus helemaal uitkleden zeg maar hihi).
    Alleen weet ik niet of ik een echte voedingsbh wil.. ben nu eigenlijk op zoek naar een bh met voorsluiting.. nog niet gevonden :S
    Ben overigens blij dat ik van tevoren nog geen voedingsbh aangeschaft heb ivm maat/groei van mijn borsten.. ik had vooraf niet de juiste maat kunnen schatten.
     

Deel Deze Pagina