Hallo allemaal, Wil graag even jullie mening over t volgende; Mijn vriend en ik werken beide hij meer als ik, maar wel een gezamelijke rekening. Nu heeft hij dus vorig jaar sept een leuke zomerjas in de uitverkoop gekocht voor nog steeds 240 euro ( vind ik erg veel geld ) Nu heb ik een zomerjas besteld voor 40 euro ( t ging mij niet om het geld vond hem gewoon leuk ) Maar nu zag hij weer een leuke voor 180 euro, ik wilde niet dat hij die kocht omdat ik het weer zo duur vond hebben het hard nodig voor andere dingen. Dus hele avond ruzie gehad gisteren , ik moet niet zo zeuren volgens hem. Wat vinden jullie ?
nou sorry maar ik vind dat jij gelijk hebt.. beetje raar.. Kun je niet afspreken dat hij volgend jaar weer een nieuwe jas mag kopen ofzo..
Ik vind het erg veel geld voor een jas, en zeker een zomerjas. Wij hebben hier allebei geen zomerjas, wordt bij ons bijna niet gedragen.
Tja moeilijk want ik weet niet hoe jullie financiële situatie verder is. Als het geld 'makkelijk' gemist kan worden en hij heeft dat voor een jas over. Maar als jullie (wat je eigenlijk al een beetje aangeeft) niet veel geld te besteden hebben/overhouden zou ik zeggen je hebt grootgelijk en vind ik je geen zeur. Zelf zou ik het nooit ervoor over hebben voor een zomerjas. Voor een winterjas zou nog een overweging kunnen zijn.
ik vind het persoonlijk ook een beetje overdreven. Eerst een jas kopen van 240 euro en dan nu weer 1 van 180. Zou het echt niet pikken, of je moet net de loterij hebben gewonnen. Dan is dat kleingeld haha. Liefs
Wij kijken daar niet echt naar. We verdienen ongeveer hetzelfde, maar hij gebruikt veel meer van ons geld (drumles, sport, muziekinstrumenten enz.) maar dat maakt mij eigenlijk niks uit. Heb er nooit echt bij stil gestaan of het wel eerlijk verdeeld is. Maar dat is voor iedereen anders, en ik kan in principe wel begrijpen wat je bedoelt. En vooral als je het nu beter kunt gebruiken. Als je het eigenlijk niet kunt missen (of als dat ten koste gaat van iets anders) dan zou ik het denk ik ook niet leuk vinden. Dus vind je geen zeur!
tjaaaa als hij meer salaris inlegt per maand dan zou ik er over na moeten denken... Maar inderdaad 2 zomerjassen is wel overdreven... Daarom hebben wij hier allebei nog een eigen rekening zodat je die dingen zonder schuldgevoel kan kopen...
Als jij zelf al zegt dat jullie het eigenlijk hard nodig hebben voor andere dingen vind ik dat je prioriteiten moet stellen en wat mij betreft kan een jas van 180 euro dan best wachten, zéker als je er vorig jaar nog een hebt gekocht. Daarnaast vind ik persoonlijk 180 euro (om over die 240 nog maar niet te spreken) buitensporig veel geld voor een zomerjas, dun stukje stof. Als het nou een echte wollen winterjas was geweest... Ik heb zelf vorig jaar ook een nieuwe zomjeras gekocht, die was 30 euro en ik ben zeker van plan om er nog een zomer mee te doen. Winterjas heb ik nu zelfs voor het derde jaar aan... Normaal ben ik eigenlijk wel van elke zomer en winter iets nieuws, maar wij kunnen het momenteel ook wel beter besteden, bovendien iss datgene wat ik heb nog goed en is een jas shoppen met een zwangere buik hoe dan ook geen goed plan haha!
wij hebben er nooit naar gekeken wie het meest binnenbracht, ik vind dat eerlijk gezegd nogal triest als je samenwoont. Maar goed, als je het kan missen prima, maar als je het idd voor andere dingen nodig hebt, vind ik het belachelijk en heb jij dus gelijk.
Is het een idee om een gezamelijke rekening te hebben voor de vaste lasten en 1 om samen te sparen voor vakantie, auto etc waar je beide naar inkomsten een bedrag opstort. Daarnaast beide een eigen rekening waarmee je kunt doen wat je wilt.... op die manier voorkom je dit soort dingen.
Wij hebben ieder naast een gezamelijke rekening ook een eigen rekening voor dit soort dingen, heb je idd geen gezeur hier over.
Ja hij houd nogal van merk vind het ook overdreven. Dit is eigenlijk de 1e keer dat we er ruzie over hadden vandaar dat ik me nu afvraag of t aan mij lag. Als dit vaker voor gaat komen is een aparte rekening ernaast mischien inderdaad wel een idee, maar voor nu laat ik het zo. Hij heeft het er vandaag ook niet meer over gehad.
Ik geef je ook gelijk. Als hij vorig jaar al zo'n dure jas heeft gekocht kan hij daar best nog een paar zomers mee doen
Als mijn man een zomerjas van 240,-- zou kopen zou ik wel verwachten dat hij die de eerste komende paar zomers gaat dragen. En nee, ik zou dus ook not amused zijn als hij de volgende zomer weer een jas van 180,-- zou willen kopen. Het geld groeit ons niet op de rug, maar ik kan natuurlijk niet in jullie portemonee kijken....
Ja, maar die jas is zooooo 2010! Nee, zonder gekheid! Dat je elk jaar een nieuwe zomerjas wil, kan ik nog inkomen (al vind ik dat ook te gek voor woorden, maar dat is heel persoonlijk natuurlijk) maar om daar dan ook nog eens zo belachelijk veel geld voor neer te leggen vind ik helemaal absurd! Je geeft aan dat je 1 gezamelijke rekening hebt, dus het is je goed recht om het hier niet mee eens te zijn. En dan maakt het niet uit wie er meer geld in het laatje brengt.
Wij hebben ook een gezamelijke rekening. en gelukkig is dit niet bij ons voorgekomen maar zou het er ook nie mee eens zijn En zou jou dus gelijk geven. Gelukkig ben ik de enige die geld uitgeeft, en koop ik voor beide
Ik vind persoonlijk 180 euro zowieso duur voor een jas. Of je het kan missen of niet, en helemaal omdat er vorig jaar al 240 euro voor een jas er tegen aan gegaan is. Mijn vriend en ik zitten wat dit soort dingen gelukkig heel erg op 1 lijn en denken hetzelfde erover. Mijn ex kon gerust ook veel geld aan (in mijn ogen) overbodige dingen besteden. Zo had mijn ex besloten een robothond te kopen voor 1500 euro. Was van zijn eigen geld, maar toch vond ik dat erg moeilijk, want op vakantie gaan samen zat er dan weer niet in. Maar dat even offtopic.