en een foto van weer een andere kant http://www.zwangerschapspagina.nl/attachment.php?attachmentid=130682&stc=1&d=1297881485
gravid, ziet er luek uit! maar is dat niet onhandig box zo midden in de kamer? die 2 ramen achter hebben we nu! zal ik wel missen straks...
Dank je Ja die box had ik toen daar neergezet omdat de tafel nog anders stond..en me dochter was toen nog nie geboren, dus stond er echt even tijdelijk. zoas je op laatste foto ziet, staatie er al nie meer en dit was de indeling tot 2 jaar terug.. ik ben natuurlijk al weer 2 jaar bij hem weg, dus weet nie hoe hij het nu heeft ingedeeld nu zijn vriendin ook aan boord woont. zal best veranderd zijn. Die achterste ramen vond ik inderdaad erg fijn! geloof best dat je die gaat missen!
toenet behang uitgezocht! Verven gaat niet lukken zonder dat er behang op zit, dus maar gelijk mooi behang uitgezocht! De lange muur in de kamer word donkerbruin met een bloemetje dr in, zelfde kleur maar ander materiaal zeg maar, je ziet het wel maar het valt niet op! de overige 3 muren worden creme ofzo, i.i.g. een lichte kleur! En we hebben camelkleurige banken uitgezocht (2 x 2zits) met op elke bank 2 donkerbruine kussentjes!
we zijn een weekje aan het klussen geweest en dit is de kamer tot nu toe... is er soms nog iemand die gordijntips heeft?
Guppekop, Het ziet er mooi uit hoor! Wat een verschil al Heb geen idee wat voor gordijnen mooi zijn. Ik hou zelf heel erg van lange gordijnen. Misschien een combi van lang met rolgordijnen.
ben er ook al heel blij mee! alle houtwerk gelakt en bijgekleurd, nieuw behangetje erop, nieuwe stopcontactdozen ik vind lange gordijnen ook mooi, maar is dat ook praktisch? ik heb nu nog 1 klein hummelte rondklimmend, maar over 1,5jaar ofzo 2 ik weet niet of rolgordijnen kunnen want er zitten houten stokken voor vitrage op de kozijnen vast en ik weet niet of we dat mooi weg kunnen halen zonder dat er gaten overblijven. Kan iemand mij vertellen hoe vouwgordijnen vastzitten van boven?
Ziet er erg leuk uit Guppekop!! Ik hou zelf heel erg van gordijnen tot op de vloer, had ik aan boord toen ook.. en met Lydia nooit last gehad eigenlijk. Zou persoonlijk kiezen voor een licht rolgordijn, en dan wat donkerdere gordijnen, met een kleur die ook weer terug komt in het donkere behang. Maar dat is mijn idee