Hallo, Mijn zoontje is inmiddels 5 weken en slaapt 's nachts nog steeds in de kleertjes die hij overdag aan heeft. Hij gaat om de dag in het badje en dan krijgt ie helemaal een schone outfit aan. Ik leg hem te slapen in een slaapzakje (zonder mouwen, die zijn nog veel te lang) omdat hij erg druk is met zijn beentjes soms en dan het dekentje van zich af schopt. Hij heeft dan dus gewoon zijn kleertjes aan (broekje, truitje, rompertje lange mouw, sokjes) en gaat zo in zijn slaapzakje en daar doe ik het dekentje + lakentje nog weer over. Nou vraag ik me dus af, vanaf wanneer doe ik hem echt een pyama'tje aan? En is het ook te warm om nog weer een dekentje over het slaapzakje te doen? 's Nachts is het meestal een graad of 15 in zijn kamertje. Als het erg koud is buiten dan is het er nog iets kouder. Ik ben erg benieuwd hoe jullie dat doen.
Ik heb haar al vrij vroeg in een pyjama gedaan, na een week ofzo, niet alleen omdat me dat lekkerder leek voor haar (zon pakje met voetjes eraan, kan niks knellen enzo) maar ook omdat het bij het avondrutueel hoorde! Hier is het op dr kamertje 17-18 graden en ze slaapt in een pyjama, slaapzak, lakentje, dekentje. Dr handjes voellen altijd wel koud maar dr lijfje niet en daar gaat het om. Suc6
Ik heb ook van die pyamatjes ja, met voetjes eraan. Ik denk dat hij die vanaf vandaag ook maar aan krijgt, anders zijn ze hem zo weer te klein!!! Mijn zoon zijn handjes zijn ook altijd koud, maar dat zegt niks. Als zijn nekje en voetjes maar warm zijn zei de kraamverzorgster. En hij is verder altijd warm genoeg!!!
Hier de ene keer wel, en de andere kee rniet. Ik vind de pyama's met voeten eraan waardeloos. Zijn vaak of te lang, of te kort. En bij te lang gaat hij trappelen met de voeten en raakt hij verstrikt in zijn eigen pyama. Dus hier wel pyamapakjes, maar zonder voeten. En dan gewoon sokjes aan. Hij slaapt trouwens of onder zijn deken+laken, of in zijn slaapzak met laken, maar geen deken nog eens over de slaapzak , dat is veel te warm. (onder zijn pyama wel een romper lange mouw)
Mijn zoon is 7 weken en draagt 's nachts een romper lange mouw en dan in de slaapzak zonder mouwen en onder laken en deken. Hier nog geen pyama dus. Zeker geen 2 delige, overdag gaat zo'n shirt ook al zo vaak omhoog tijdens het slapen lijkt me niet comfortabel. Vandaar de romper.
ik deed het pas toen ze overdag geen zachte kleertjes meer droegen en toen ze op de grond gingen spelen. Daarvoor alleen als ze toevallig toch omgekleed moesten worden omdat er lekkage was geweest. Daarvoor vond ik het onzin en deed ik ze `s morgens in bad.
In het begin zijn de kleertjes nog lekker zacht, dan kunnen ze prima in hun dagkleertjes slapen. Tegen de tijd dat de broekjes wat stugger worden en truitjes wat zwaarder ging ik hem pas pyama's aan doen. Ik heb bewust gekozen voor dikkere slaapzakken. Deken en slaapzak wordt afgeraden en dekentje trapte hij altijd af. Bij zowel de hema als prenatal hebben ze lekker dikke slaapzakken.
Die van ons sliep ongeveer de eerste 2 maanden in zn kleertjes, maar ja hij is dan ook in maatje 44 begonnen, dus dat is allemaal lekker zacht om in te slapen.. Toen hij een maatje groter had, sliep hij s nachts nog wel in maatje 44 en later in 50/56 (de zachte kleertjes dan) Vanaf maatje 62 zijn we met pyamaatjes begonnen en die past hij nu dus nog hihi..
Hier zijn pas na de zomer pyama's tevoorschijn gehaald. Daarvoor lekker een rompertje in puckababy. Nadat ze uit de pb was en in de gewone slaapzak ging, kijk ik naar de temperatuur en pas daarop haar slaapkledij aan
D.anayla slaapt al vanaf dag 1 in een pyjamaatje, slaapzakje zonder moutjes en een lakentje en nu het kouder is lakentej en dekentje eroverheen.
Savira krijgt sinds dat ze 2 mnd is snachts een pyjama aan, daarvoor waren de babykleertjes ook lekker zacht en comfy. En omdat ze steeds meer besef van ritme ed had vond ik het belangrijk dat er een beetje routine in de dag kwam. Ze slaapt nu dan in een romper met lange mouw, pyjama (soms met soms zonder voetjes, maar wel altijd 1 deel) En dan onder haar deken en laken, maar ons huis is heerlijk warm en goed geisoleerd. Als het koud is en er staat veel wind springt de vloerverwarming op haar kamer al gauw aan dus meer als haar deken is niet nodig
onze jongste is pas vanaf 7 maanden ofzo in pyamaatje gaan slapen. Wel sliep ze zonder broekje in haar slaapzak. Het was een beetje gemakzucht geloof ik maar het ging prima. Onze dame leg je s avonds in haar slaapzak in bed, speentje erin, doekje erbij en ze is echt binnen 10 seconden diep in slaap dus dat scheelt ook wel denk ik...
Hier nog geen pyjama, ze slaapt in een slaapzak zonder broekje en de truitjes zijn zacht genoeg. Als we wel pyjamaatje gaan doen, moet ik die voor de laatste fles aan doen, want ze valt vaak gelijk na de laatste slok op schoot in slaap
Iedereen doet het dus op zijn eigen manier lees ik! En gelijk hebben jullie! Ik doe mijn zoon nu wel 's nachts een pyjama aan. Ik maak er dus ook een vast ritueel van: tussen 18 en 19 uur verschonen, pyjama aan, bv en dan op bed!
Hier slaapt ons meiske meestal gewoon in haar rompertje en een legging of maillot die ze die dag aan had en dan in een slaapzak met lange mouw. Ze gaat ook om de dag in bad en krijg dan een nieuw setje aan, behalve als haar kleertjes vies zijn natuurlijk.
denk dat wij na 2 weekjes een pyamatje aan zijn gaan doen. gewoon een ritueeltje, even opfrissen/bad, pyama aan, flesje, knuffelen en slapen...