Vroeg me even of vanaf wanneer jullie tellen: echt de dag van de tpof vanaf de dag erna? Mijn tp was op 1 dec. Zit ik dan nu op wd5 of op wd4?
Hier kan je het invullen en krijg je precies je zw.schapsduur Bereken uitgerekende datum en zwangerschapsduur
Idd vanaf punctie. Want dan worden de eicellen al bevrucht. Normaal zitten ze dan in je body haha. Bij terugplaatsing duurt het ook geen 5 dagen meer voor innesteling vaak is dat dezelfde dag of dag er na nog. Maar vanaf tp is idd dag 0 voor de artsen vaak mag je pas na 16 dagen testen gewoon omdat dan de pregnyl zeker uit je lichaam is.
ja vanaf de punctie is natuurlijk ook een idee, gaat de tijd wel sneller... want dan zit ik nu al op wd7... hahaha Ben gewoon beetje aan het bedenken wanneer ik of bloed zou kunnen gaan verliezen als het niet goed of wanneer ik kan testen als het misschien wel goed is... Heb ovitrelle gespoten op 26 november. Punctie was op 28 november. Tp op 1 december...
Ik hield ook vanaf punctiedag aan om te testen hoor... Dus op cyclusdag 14 vanaf punctie ging ik testen.... (dag 11 na tp bij mij)
De laatste keer was ik hartstikke zwanger! Op cd dag 11 getest en de test werd met de dag donkerder. Daarvoor ook eerder getest en twee keer vmk. Maar natuurlijk is het beter te wachten tot dat 14 (Blablabla )
@sjak: hahahaha Zou betekenen dat ik as woensdag zou kunnen testen... Duurt voor mijn gevoel nog steeds heel lang hoor... En voel nu natuurlijk van alles.... bleeeeegh
Poema hoe gaat het met je?? Hier ontzettende pijnlijke borsten, waarschijnlijk door de utrogestan. Kan bijna niet meer wachten tot de testdag. Ik ga maandag testen en jij ? Liefs flower
@flower: tja, voel me wel goed op zich. Wel wat gerommel in mijn buik... maarja, kan overal van zijn. Soms ook echt steken bij mijn baarmoeder en bij mijn liezen. Ben dan wel eens bang dat het niet goed zit. Ik wil eigenlijk pas na woensdag testen (idealiter vrijdag) maar of ik nog zo lang kan wachten... hoe is het bij jou???
Pfff tot vrijdag!! Nou als jij voor mij kan regelen dat ik een week in een winterslaap ben, lukt het mij misschien hahaha. Ik ga maandag zeker testen, dacht eigenlijk al aan zondag. Heb jij ook zulke pijnlijke borsten van de utrogestan ? Ik kan ze niet meer aanraken. Verder de steekjes in liezen heel herkenbaar vooral afgelopen dinsdag heel heftig. De dagen kruipen voorbij, probeer wel een hoop afleiding te zoeken, maar is zo lastig.
Tja, ben gewoon heel bang om te vroeg te testen en blij te zijn met een dooie mus... Dus ik wil het eigenlijk zo lang mogelijk uitstellen. Maar goed, dat zeg ik nu en wie weet hoe ik er over een paar dagen over denk. Vandaag had ik ook opeens het gevoel van: ik kan niet langer wachten, hoe kom ik de dagen door... Vreselijk. Probeer inderdaad ook veel afleiding te zoeken. Tot nu was het lekker druk met Sinterklaas, maar ja dat is nu weer voorbij. Dit weekend maar kerstboom halen ofzo hahahaha Mijn borsten zijn wel gevoelig maar nog niet zoals het was toen ik zwanger was van mijn dochter. Toen sliep ik met een sport bh. Maar dat was na paar weken. Maar omdat dat nu niet zo is, denk ik gelijk dat het niet goed zit. Stom hè? Zeurend gevoel in mijn buik heb ik voornamelijk 's avonds. Jij ook? Ben benieuwd als je maandag gaat testen! Spannend!!!