Nee... En volgens mij ook niemand mij anders graag pb hihi... Wel veel mensen op Facebook tegen gekomen dat ik dacht heeee jij zit op zp haha. Maar goed die ken ik veder niet.
Sommige mensen zullen best makkelijk herkenbaar zijn. Kijk naar de handtekeningen, woonplaats, eventueel foto's. Ik gebruik zelf nooit namen, zeg ook niet waar ik woon, etc. Anderen zijn daar makkelijker in. Ik ken (volgens mijn) trouwens niemand die op dit forum zit. Al weet je dat natuurlijk ook nooit.
Ik heb 2 mensen herkend die ik ook in het echt ken. Gewoon gezegd in het desbetreffende topic. En wat mensen die ik nog 'ken' van een ander forum. Die ken ik alleen via internet. Mensen mogen mij ook herkennen, zet hier niets geheims neer.
Niemand ooit herkend nee. Wel iemand tegen gekomen op fb die ik ook van hier "kende". Nu zijn we vriendinnen en hebben elkaar al twee keer in het echt gezien en zitten dagelijks op de whats app .
Ja 2 collega's herkend, klein bedrijf in een klein dorp dus best toevallig. Ook nog iemand herkend die ik via via ken. Zij kent mij niet. Ik ben nog niet herkend volgens mij!
Ja ik ken wel een paar mensen irl of herken ze Veel mensen herkennen mij van hier op fb. Voel me soms net een bn'er als ik ergens op reageer... soms reageren ze op een leuke manier en soms op een hele rare kinderachtige manier..
Yep! De ex van m'n ex die nu inmiddels weer getrouwd is met die ex Oh, en een moeder van school, maar daar ben ik echt naar gaan zoeken omdat ik ergens anders las dat zij ook op ZP zit. Dat was dus niet echt toeval, haha.
Ja, ik heb al een aantal mensen herkend. Waaronder iemand die een foto van haar bruiloft (of een reeks eigenlijk) hier had geplaatst; om vervolgens haar en haar man op een bedrijfsfeestje tegen te komen. Verder word ik ook wel eens herkend. Ik kreeg een half jaar terug ofzo een berichtje van iemand die mij herkende in de supermarkt. Ze had mijn foto's van mijn blog gezien en herkende mij aan de hand daarvan. Nou, dat vind ik best wel grappig en scherp van haar. Het zal me verder een zorg zijn wie mij herkend online; ik heb geen geheimen die ik online deel of waar mijn omgeving niks van af mag weten.
Ik heb wel eens iemand van de schoonfamilie herkend maar er niks over gezegd. Gewoon herkend aan de nickname die ook gebruikt werd op andere plaatsen door die persoon Verder weet ik niet of iemand mij hier kent. Ik durf nogal eens met opzet weinig relevante details in mijn verhaal te zetten, die ik dan foutief zet, omwille van het niet herkend willen worden En wie weet of de initialen van mijn dochter hieronder en mijn geboortejaar hierboven wel kloppen? Of woog ik 89 kilo bij het aanmaken van dit account? En heb ik echt iemand uit mijn schoonfamilie herkend, of was het uit mijn eigen familie?? Ahh Maar tja nog niemand heeft me in het echte leven aangesproken over ZP dus voorlopig lukt 't wel denk ik.
Alleen oud-leden die weer terugkomen. Nog nooit iemand uit mijn privéleven. Maar mocht er iemand zijn die mij herkent, roep maar. Zou ik erg leuk vinden
Maar heeft heel lang geduurd. Zeker zes weken. Maar drie mensen weten het persoonlijk. Dus direct herkenbaar nee gelukkig niet. Is toch een tijd gelukt onherkenbaar te blijven. Heb wel een ding geleerd hier pas wel op wat ik hier nog schrijft een waar over. Maar ben terug en. Heb je er problemen mee of wat anders er over te zeggen. Simpel. Zo is het was het zit het. En ben een singel mom. Definitief! Volgend sommige mijn leven oppakken. Gedaan en het gaat fantasties. En Elmo is in ons leven gekomen. Onze knuffel kater. Troost en alles voor mijn kids. En mijn zelf.
Ik heb wel het idee dat hier een bekende zit vanwege de naam en de bijbehorende leeftijd van het jongetje. Deze komt niet veel voor. Ik was toen opzoek naar ervaringen via Google en daar komen dan vaak oude topics van dit forum als eerste resultaat. Ik moet zeggen dat ik haar forum naam echt niet meer weet.