Hoi meiden, Vorige week ben ik bij de bekkenbodemfysio geweest en die heeft mij verteld dat ik mijn bekkenbodem moet trainen. Nu kwam een vriendin van mij met het leuke idee om die 'loveballs' te gebruiken en mijn vriend heeft ze gelijk besteld natuurlijk... Nu is mijn vraag of dit ook echt werkt en er vrouwen er baat bij hebben gehad om met die ballen te trainen ipv gewoon aanspannen..
Mm klinkt wel interessant. Verloskundige raadde mij aan een bekkenfysio te zien, toen gemaild met de bekkenfysio en zij dacht dat het wel oké was om pas na de bevalling een afspraak te maken. Heb wel eens iets gehoord over trainen met balletjes. Heb je je er ondertussen al meer in verdiept? En zijn ze al bezorgd? Haha
Ik zou toch echt een bekkenfysio consulteren en deze vraag stellen. Er zitten zo veel spieren daar, je kunt ook op een verkeerde manier trainen en dat kan heel vervelend zijn.
Ik heb heel veel last van mijn bekken, al 4 jaar sinds mn 1e en diverse bekkenfysios gezien. Niemand is over die ballen begonnen. Ik zou zorgen dat je je klachten gedegen aanpakt en op aanwijzing van de fysio gaat trainen on de reden die hier ook al is benoemd. Zo bestaat er bv ook nog zoiets als hypertonie, wat een te gespannen bekkenbodem is die juist moet leren ontspannen. Succes, bekkenbodemklachten zijn niet leuk!