wie weet hier het antwoord op ik spoel wel eens met zout en water maar het helpt niet altijd of komt snel weer terug maakt niet uit wat ik eet of drink soms heb ik dagen dat in constant een zure onsmakelijke smaak heb in de mond wie ooo wieeeee heeft het antwoord voor waardoor ik het wat kan verlichten zodat ik niet over mijn nek ga van de smaak dank alvast xx
Ohh zoooo herkenbaar! Vreselijk! De gouden tip heb ik niet (dus hoop dat die hier nog komt), maar ik drink veel kleine slokjes water en vind het fijn om ergens op te zuigen zoals een dropje of zuurtje of zo. Maar ik ben eigenlijk vooral nog aan het proberen wat werkt, word er letterlijk en figuurlijk kotsmisselijk van!
Ja herkenbaar. Het maakt niet uit of ik nu wel of niet poets en als ik poets doe ik dat eerst met gewone borstel, dan nog elektrisch (om bij de kiezen te komen waar ik met gewone niet bij kan) dan nog flossen met draad en een apparaat en dan naspoelen met mondwater.... dan zou je toch denken dat bacteriën weg zijn... helaas. Het hoort bij zwanger zijn. Ik had er voor de 20e week erg last van en na 36e week. Ik heb dus geen tip behalve frisse dingen eten zoals pepermunt of kauwgom kauwen.
Je tong mee poetsen misschien? Daar zitten vaak ook mega veel bacteriën op. Alngaan veel zwangeren vaak over hun nek bij tanden poetsen dus daar moet je dan geen last van hebben. Herken het zelf gelukkig niet!
Spoelen met corsodil of eigen merk van apotheek. Werkt hier heel goed. Sinds ik zwanger ben veel ontstoken tandvlees en door dat spul stink ik niet meer uit mn mond. Menthol maskeert de geur alleen en verwijderd teveel goede bacteriën ook....
B12 mondspoeling (heet ie zo?) Meestal heeft het met je mondhygiëne te maken. Ontdoken tand(vlees)? Ben je op dieet? Als je in ketose bent krijg je ook een stinkadem
Oh fijn dat meerdere vrouwen dat hebben! Mijn man zei vandaag ook al dat ik 3 dagen uit mijn mond meurde!!! Nou dat heb ik normaal nooit, heb een goede mondhygiëne, ben 32 jaar en heb zelfs nog nooit een gaatje gehad. Dat hoort dus bij de zwangerschap , heb ook steeds zo'n zure smaak in de mond, wat ik ook drink of eet pfff.
hahaha nou ben dus niet de enige , ben zwanger en niet op dieet anders hahah zou ik het wel begrijpen , of als men teveel sport ruik je een melk geur , gelukkig stink ik niet uit de mond is puur de smaak na dan ga ik maar even aan de mond water die tegen bacterie zijn en als het goed is is dat de grote bruine fles met roze vloeistof van de apotheek heb die jaren geleden ook gehad , als het maar enigzins helpt ga ik er voor , tong rasp is ee no way hosseee dan wordt het barfie barf hahaha ,, poets mijn tanden goed en stoker elke avond maar het helpt dus niet nog meer goude tips natuurlijk welkom xx
Het is inderdaad geen stank uit de mond of iets met mondhygiëne, puur de smaak. Daarom werkt tandenpoetsen/-flossen/-spoelen bij mij ook niet en kauwgum of een pepermuntje ook maar heel tijdelijk. Heb vandaag wel ontdekt dat vanillevla ook lijkt te helpen.
In het begin van de zwangerschap heb ik er ook veel last van gehad. Na alles wat ik had gegeten kreeg ik een verschrikkelijke smaak in mn mond. Steeds maar weer tandenpoetsen een half uur na het eten + tong raspen + mond spoelen met listerine mondwater hielp wel. Daarna dronk ik alleen maar water en at appels tussendoor, dan was het nog wel uit te houden Kauwgom of pepermunt hielp niet bij mij.
Ontstoken tandvlees kan ook nog de oorzaak zijn. Als zwangere is je gebit heel erg vatbaar voor ontstekingen en niet in de 1e plaats omdat je overgeeft. Ik ben onlangs nog bij de tandarts geweest en die zij aan mijn gebit niet te kunnen zien dat ik zwanger ben. Nu heb ik ook nooit overgegeven tijdens mn zwangerschap. Zag er uit zoals anders terwijl ik er niet meer aandacht aan besteed dan voor de zwangerschap en toch ook vieze smaak.
Erg herkenbaar.... Ik kan mijn tanden + tong urenlang poetsen en spoelen met alcoholvrij mondwater, blijf een viezige smaak houden. Hoewel vriendlief vervolgens een opmerking maakt als: "Oh wat ruik je sterk naar pepermunt / mint / tandpasta" dus aan de adem ligt het niet... Heb eens gehoord dat pure gember zou helpen (schillen en op een stukje zuigen) maar vind dat zo goor dat het middel erger is dan de kwaal... Ik hou het op Napoleon's zuigen.
Hier ook erg herkenbaar in begin van de zwangerschap veel last van gehad, soms tot overgeven toe, werd er echt misselijk van. Ik poetsten zowat elk uur mijn tanden of mondwater, frisjes, kauwgom van alles maar idd het blijft. In tweede trimester wat minder last van gehad, maar nu aan het einde weer erg veel last van, nu word ik er alleen niet meer zo erg misselijk van. Heeft niet met bacteriën te maken naar mijn gevoel ik heb het vooral na iets eten met name van zoetigheid. Ik hoop dat t na de bevalling weg is. Dus ik moet nog even volhouden. Maar aan het einde is dit niet de ergste kwaal hier kun je dan wel mee leven Succes er nog allemaal mee dames!